toisten piikkiin yrittäen kopioida ihmisiä ja lavastaa jotta saadaan huomio pois omista törkykirjoituksista niin onneksi voi hyvällä omatunnolla sanoa hymy korvissa että en ole vastuussa muutaman hörhön edesottamuksista palstalla vaikka tietoinen niistä olenkin mutta syylliseksihän sitä nykyään leimataan jo pelkän hymyn perusteella mutta se hymy kertoo vain että juonenne ovat niin nähtyjä ja tiedetään kyllä missä mennään. Täällä eräät pari ihmistä yrittää saada näyttämään törkykirjoituksia m tekeleiltäni mustamaaluksen turvinmutta eivät enää onnistu kun eivät irl saa enää uutta tietoa jota käyttää palstalla eli ei mitään uutta auringon alla vaan samaa aakkoshippa sontaa vuodesta toiseen ja henkisesti jälkeenjääneitä ihmisiä :)
Täällä kun kirjoitellaan
Eitunnuenäämissään
2192
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hulluutta on lukea palstaa vuodesta toiseen ja seurata kirjoituksia ja kuvitella, että joku esittää minua. Yli viisi miljoonaa ihmistä Suomessa. Jos ahdistuu palstasta, niin on hyvä pysyä poissa täältä.
Ei oo niin hullua kun vois luulla. En oo aloittaja, mut ikävä kyllä törmännyt ihan irl tähän ilmiöön. Mun sanomisia on vääristelty ja jaettu sit muka mun kirjoittamana eteenpäin. Jos tästä jotain hyvää haluaa etsiä niin oon oppinut olemaan tarkempi siitä millaisia ystäviä lähelleni päästän.