Onkohan suomessa mitään paikkoja, minne tällainen kolmekymppinen nainen, voisi mennä turvallisesti toteuttamaan fantasioitaan?
Itseäni kiihottaa suuresti ajatus piiskan saamisesta, lähinnä kädellä paljaalle pepulle polven yli, ruoskiminen tai vastaava ei niinkään ole se mun juttu.
Alistettuna olo ja sitominen joissain määrin myös kiehtovat, mutta en koskaa ole ollut sellaisessa suhteessa missä näitä fantasioita olisin päässyt toteuttamaan/uskaltanut ehdottaa.
Mistä piiskaa?
20
1061
Vastaukset 20
- nam
Missä päin majailet,miten sinuun saa yhteyden kyselee mies joka voisi auttaa sinua
Missä sinä asut?Minä voin auttaa sinua jos asut lähellä minua!
- Piiskanystävä
Itse olen sekä piiskan, että piiskaamisen ystävä. Olen siis kokenut molemat roolit. Näin jo aikuisena miehenä, joka myöskin kaipaa piiskaa sanoisin ihan kokemuspohjalta. Parhain ja turvallisinkeino on ottaa asia rohkeasti puheeksi jo mahdollisen kumppanin kanssa. Kun ei aseta sitä "fantasia ja odotusrimaa" heti alkuun liian korkealle itse. Yllättävän moni mies on halukas dominoimaan ja piiskaamaan. Piiskaavia naisia on valitettavasti huomattavan vähän olemassa ja monesti miehelle ainoakeino onkin mennä ammattilaisille ja se taas kysyy reippaasti lompakosta paksuutta. Pikkuhiljaa edeten ja tuttu kumppani, jos hänet saat mukaan leikkimään on se turvallisintie. Omasta mielestäni!
Pipsaliisa,
On suomessa kaupallisia piiskaajia, riippuen hieman siitä missäpäin maata asustat. Piiskan saamista pääsee kokeilemaan myös ilmaiseksi, itse piiskaan naisia ilman seksiä. Ihan siksi että se minua huvittaa ja kiinnostaa.Hej Pipsaliisa minä asun kolmiossa kokkola seinäjoki vaasa!Asutko lähellä?Minä en halua naida ketään!Erektiöhäiriköitä!Asutko lähellä minua?Kyllä minä voin maksaa vähän jos tulet piiskaamaan minua!
- Pipsa.Liisa
Mites yhteys ja paamminen?
- Pimpsliisa
Pipsa.Liisa kirjoitti:
Mites yhteys ja paamminen?
Erektöhääriööö,auts töks töks
Soita vaikka mulle ; ) Pimpsliisa kirjoitti:
Erektöhääriööö,auts töks töks
Soita vaikka mulle ; )Pimpsaliisa en teidä sinun puhelinnumero ja ei minulla salainen numero että en uskalta soita sinulle jos olet naapurirouva?
Pipsa.Liisa kirjoitti:
Mites yhteys ja paamminen?
Pipsa Liisa minun e posti on poikavanha elefantikärsä g peninkulma piste kåm
- nam
Mistä sinä Pipsaliisa olet,keskisuomesta?toivottavasti : )
- solmunen
Piiskaajan löytäminen ei ole ongelma. Riittävä luottamus ei olekaan itsestään selvää. Vaatisi hieman tuntemista.
Omien toiveiden ja rajoitusten selvittäminen on tärkeää myös siinä pisteessä kun suu (jos ei ole tukittu) sanoo EI ENÄÄ mutta mieli haluaa lisää.
Jos sinusta olisi siihen, niin yksi mahdollisuus olisi jos sinä kurittaisit ja alistaisit miestä sekä sitoisit siten kuin haluaisit itsellesi tehtävän.
Seksuaalinen kiihoittaminen ja kiusoittelu on oma lukunsa. On tai ei alistetun ennakkoehdon mukaisesti.
Kaakon kulmalla olemme leikkineet näitä leikkejä vaimoni kanssa vuosikausia molemmissa rooleissa.Jos sulla ei ole vaikea löytä nainen joka halua annaa piiskaa,lähettää tänne yks sitten heti!
Annan mielelläni piiskaa ja alistan sinua, kunnes kerjäät minua lopettamaan ja antamaan lopullisen tyydytyksen.
- avulias
mikäli asut Turku-Salo lähistöllä niin voisin olla avuksi
- ob_serwer
Hankala tilanne. Jos olisi ammattilainen tarjolla, ei olisi muuta haittaa kuin hinta, mutta jos ei, niin mitä sitten? Vaatii rohkeutta ja luottamusta, jos pyytää jotain kaveria avuksi. Varsinkin, jos toiveissa on pelkkä piiskaaminen ilman seksiä. Me ollaan sovittu yhden kaverin kanssa että hän tekstarissa jonkun merkin ja minä menen käymään. Menen, morjestamme, hän menee kontilleen sänkyä vasten, komennan housut alas, annan piiskan viuhua, lähden pois samatien ja piiskattu jää siihen missä on. 5 minuuttia koko lysti. Muuten kun olemme tekemisissä, tästä ei puhuta.
Minä haluaisin että se nainen joka piiskaa minua asun minun kansani 24/7 suhdetta!Hän ei tarvitse tehdä töytä siis kotin ulkopuolella jos hän ei halua!
- Komponenti
Voi pojat että teitä vedätetään....!!
Kumppania ei tällä hetkellä ole, jonka kanssa näitä fantasioita ottaa esiin. Joten siitäkin syystä jo tarvitsisi ulkopuolista apua hommaan. Vaikkakin joskus kumppanin eteen sattuessa olisi kiva kun voisi kokeilla tuota täydessä luottamuksessa, niin on ajatus myös tuntemattoman toimesta piiskatuksi tulemisesta todella kiihottava.
Etelä suomessa asustelen, mutta en tiedä miten nopeasti rahkeet riittäisivät jonkun täällä apua tarjoavan tapaamiseen. Vaikkakin myönnän että ajatus on kutkuttava.Minä mielellän leikkisi sinun kansasi mutta asun 400 km pois sinulta!Valitettavasti!Minua voisi sinua luottaa!Minä tiedän tasmällen kuinka minä tekisin sinulle!Sinä saisit samanlainen käsittely kuin minä itse haluan saada!
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Uskallanko laittaa sulle viestiä?
Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S671081- 381011
- 109879
Mies joka on oikeasti kiinnostunut
Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää125866- 38743
Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas
Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei3689Rauha, sopiiko
Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.77672- 51656
Kunnanhallitus
Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.34644Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!
Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle66641- 42639
Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys
Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev127585Nyt kaatuu Kuisla
Reima Kuisla hakee saneeraukseen – Joitakin velkoja on jo ulosotossa https://www.ilkkapohjalainen.fi/reima-kuisla-hakee29584- 52537
- 49528
- 95511
- 60484
- 45456
- 35437
Sastamalassa epäillään tappoa, kaksi otettu kiinni
Kuulemma Aarnontiellä tapahtunut Tietääkö joku enemmän?15436