Nainen_oletko_ollut_pitkään_ilman

Mieskysyy

Olisi kiva tavata nainen, joka elänyt pitkään selipaatissa/puutteessa syystä tai toisesta.
Syyt voisi selvittää sitten kahden kesken.
No itse olen pian nelikymppinen mies ja olishan se kiva tavata halukas nainen illanvieton ja yhteisen yön merkeissä. Hieman yksinäistä nimittäin täälläkin.
Saisit olla alle nelikymppinen ja hoikka/normaali vartaloltasi kuten minäkin..

Kirjoittakaa, jos löytyy ihminen, joka haluais tutustua.

10

1088

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tsebell

      No PITKÄÄN ILMan, MUTTEN VARMAANKAAN HOIKKA, jne ku olen lihaksikas naisena, useasti synnyttännyt.. ja oikeastaan jo mietin et oliko se nyt se tae sille nautinolle

      • Mieskysyy

        Itse olen 176/76.. Soisin naisen olevan kuitenkin minua pienempi myöskin painoltaan..
        Jotain muuta jos vielä mainitsen itsestäni, niin olen savoton ja lapseton ja siis oikeasti sinkku. Mun kanssa olis helppo sopia tapaamisia sillon tällön vkloppuihin vaikkapa yhteisellä hotelli majoituksella puolvälin tienoille..


    • N39

      Olen ollut pitkään ilman. Parisuhde päättyi kolme vuotta sitten ja viime ajat olivat hiljaisia. En jaksa etsiä seuraa enkä koskaan lähde ulos sillä mielellä. Käyn toki joskus ulkona mutta aina porukalla jolloin haluan keskittyä ystäviini enkä yritä iskeä miehiä. Eron jälkeen olen harrastanut seksiä pari kertaa, saman miehen kanssa. Hän on hyvänpäivän tuttu vuosien takaa, otti yhteyttä kun oli jostain kuullut että olen vapaa. Viestittelimme pitkään, pari kuukautta, sävy muuttui seksuaalissävytteiseksi, ja hän kertoi aina halunneensa minua. Oli naimisissa jo silloin kun tutustuimme ja on edelleen. Puutteessa suostuin tapaamaan ja arvaahan sen miten siinä kävi. Tapasimme pari kertaa mutta en halunnut jatkaa. Ihan vieraan kanssa en halua seksiä ja vierastan ajatusta hakea seksiseuraa netistä. Niinpä olen selibaatissa. Ottajia kuulemma riittäisi mutta eipä kukaan tule kotoa hakemaan. Tietysti kaipaan seksiä. En koko ajan mutta ajoittain. Olisihan se mahtavaa jos elämässä olisi rakastaja jonka kanssa voisi tavata pari kertaa kuussa. Itsevarma, taitava mies joka tietäisi mitä tekee. Joka kohtelisi hyvin ja haluaisi naisen nauttivan.

      • Anonyymi

        Minä tulen salarakkaaksi, jos jutut menee yksiin😁
        50 v mies, urheilija


    • Lämminkuumasuhde

      Tietäisinpä sinusta lisää,sillä se on nautinto jos on sellainen ,joka haluaa usein.Olen mies 50..tä.Mutt kaipaan naisen intohimoa

    • N39

      Niin, no, mikä on usein. Kunhan edes joskus saisi. Kaipaan sitäkin että olen miehen himon kohteena. Että miehestä näkee kuinka palavasti hän haluaa minua.

    • Lämminkuumasuhde

      No sanotaan näin,kun kaipaat palavasti miehen kosketusta ja sisäisesti "sitä" ihanaa.
      Puhumattakaan esileikistä,ne on se mistä tykkäisin,hieronnasta alkaen.
      Mistä päin olet?

    • Anonyymi

      Nostetaas ketjua ylös..
      Olisko ketään minulle sopivaa?

      T. Ap

      • Anonyymi

        No minä, mies etelä suomesta


    • Anonyymi

      No minulla ois täällä nainen, joka on ollut selibaatissa 5 vuotta. Viimeksi se on osoittanut kiinnostusta seksiä kohtaan 8 vuotta sitten. Saatta tämän jos haluat....

    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      102
      2196
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      104
      1634
    3. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      82
      1318
    4. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      121
      1283
    5. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      117
      1236
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      59
      1059
    7. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      60
      1034
    8. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      51
      1007
    9. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      942
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      814
    Aihe