Mun miehellä on joku

outo mustamiesfantasia. Se osti mulle sellasen mustan jortikan ja halusi sillä panna minua. Sitte on myös mustia kumeja. Haluaa varmaan muuttua mustaksi.
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Elämä on yhtä vaikeeta oli musta tai valkoinen.

Äänestä

Osta sille joululahjaksi kokopukukondomi, tai joku musta sukkahousupuku

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äölkjhf kirjoitti:

outo mustamiesfantasia. Se osti mulle sellasen mustan jortikan ja halusi sillä panna minua. Sitte on myös mustia kumeja. Haluaa varmaan muuttua mustaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu