Tunnistaisitko minut

Annan vinkin.. Olen sinua hitaampi hoksottimiltani ja tuo saa minut nauramaan. Hoksaan asioita viiveellä, jos silloinkaan. Uskallatko tunnistaa minut?
231400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Joo, olet ässmies :)

Äänestä
  • en sinnepäinkään.

    Äänestä

  • Hoksotitesti kirjoitti:

    en sinnepäinkään.

    K-nainen

    Äänestä

  • arvuuttelee kirjoitti:

    K-nainen

    Lämpenee..

    Äänestä

Juu, olet joku 2 720 000 miehestä.

Äänestä
  • niimpä taitaa olla. en tiedä kuka se oikein kirjoittelee ihme juttuja tähän palstaan,olen itse nainen isolla NAINEN. EI KIITOS NÄITÄ TYPERIÄ KIRJOITTELUJA ENÄÄ....

    Äänestä

Tiedätkö, jos tulisit vastaani, en tunnistaisi. Olen nähnyt sinut kerran lähinnä vilaukselta. Luultavasti sinäkään et tunnistaisi minua. Voitaisiinko lopettaa tämä jo? Tämä on täysin naurettavaa ja aivan teini-ikäisten touhua.

Äänestä

Ämmähä se!!!

Äänestä
  • Etteköhän te kirjaintentunnistelijat ole kaikkein hidashoksottimisimpia... jos silloinkaan, jos milloinkaan.

    Äänestä

  • No uskalsit sentää ja siittä hyvästä tulee rökitystä.

    Äänestä

  • Hahahahahaaaa kirjoitti:

    No uskalsit sentää ja siittä hyvästä tulee rökitystä.

    tyhmät tunnistavat aina samat henkilöt. huomenna jatkuu.

    Äänestä

  • Hahahahahaaaa kirjoitti:

    No uskalsit sentää ja siittä hyvästä tulee rökitystä.

    Nii varmaan ; P

    Äänestä

et ole olut.
kirjoitettu on. linnustajan ansasta

Äänestä

aitoriitta olet

Äänestä

Hitaat, mutta sitäkin ilkeämmät hoksottimet.

Äänestä

Ei ole vaikea tunnistaa. Mitäs sitten, mitä ajattelit asialla tehdä?

Äänestä
  • helppo tunnistaa näköjään monen mielestä, joka osaavat kehua omaa itseään ja tunnistaa samalla omien suppeiden hoksottiensa tarjoaman väärän vakiovastauksen.

    Äänestä

Tunnistat minut.

Äänestä

Enää.

Äänestä

Niin mutta saat minut rauhalliseksi kun puutut myötätunnollasi peliin:)

Äänestä

Tule juttelemaan, jos seuraavan kerran tulet vastaan. Olen kiltti ja ystävällinen ihminen ehkä vähän liiallisuuteenkin asti. Voisin olla vähän vähemmän ystävällinen. Olen ujo ja rauhallinen. Tule juttelemaan.

Äänestä

Kumpi ja kampi tappeli !Kumpi voitti!i? 🙄

Äänestä
  • Kampi tietysti! He-heee 😂 Vai olikse niin et sitte tuli jompi ja sekoitti koko homman, eikä kukaan enää tiennyt että se oli kampi joka voitti?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hoksotintesti kirjoitti:

Annan vinkin.. Olen sinua hitaampi hoksottimiltani ja tuo saa minut nauramaan. Hoksaan asioita viiveellä, jos silloinkaan. Uskallatko tunnistaa minut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu