Äänestä kokoomus voittoon

Paras puolue, hoitanut kiitettävästi puoliani, annan täydet 10.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyhdät mulkku tulot verotta Turusen hallintarekisterin kautta?

Äänestä

Parasta sinulle joka ilmeisemmin olet eläkeläinen portugalissa ja tienaa t enemmän kuin kuusi poliisia tai pienyrittäjä jolle työntekijä on halvempi ja voittosi kasvaa kikynbullshittillä kun lomarahoista ja arkipyhäkorvauksista leikataan tai jonkinlainen freelanseri tyyppinen kielikokoomusedustajanperseessä facebookissasi hymyilevä melkein läpi mennyt konservatiivi naivi uskovainen tavallisia työllään pärjääviä ilkkuva ja väheksyvä wannabe menestyjä. eikös?

Äänestä

Paras puolue varastamaan valtiolta on ehdottomasti orpolandian ryhmä. Suuri osa kokoomuslaisia on talousrikollisia , muutamia virkamiehiä lukuun ottamatta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jatkoon kirjoitti:

Paras puolue, hoitanut kiitettävästi puoliani, annan täydet 10.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu