Valtava haloo näistä mamujen

tekemistä jatkuvista raiskauksista, jopa pressa on niitä kauhistellut. Mutta huomatkaa ketkä on taas ihan hiljaa, kyllä, viherpunaiset femakot ovat pistäneet jälleen pään puskaan, että läskiperse vaan loistaa. Vaikka juuri femakkonaisten pitäisi juuri nyt pitää kovaa ääntä - mutta ei.

Sen sijaan kauhea älämölö on silloin, kun jotain mamujätkää ollaan karkoittamassa.

Tekopyhyys ja kaksinaismoraali on femakoilla valtava.
6127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kun pakolaisillassa islamistipappi sanoi aivan rehellisesti että homot tapetaan niin filatoovi vain nauroi

Äänestä

Missä nyt vihervasurit luuraa onko kiusallinen tilanne kun nämä teidän tilaamanne kultapojat syyllistyivät lapsenraiskaukseen pari tekijä on tullut lisää kuinkahan suureksi tämä se i rinki lopulta paisuu mutta aivan varmasti tulee uhreja lisää ei se tähän jää. Tästä täytyy keskustelua käydä ja ennen vaaleja varsinkin maahan haittamaanmuuttajista tulee vaaliteema meillä kuten Ruotsissakin

1Äänestä

Valistakaa lapsianne etteivät seurustele matujen ja mustalaiset mukaan lukien itse olen karttanut näiden seuraa ja tehkää näin vältytty monelta pahalta mutta valitettavasti mikään oppi ei mene perille tyhmä kaiken kokee vanha sanonta.

1Äänestä

Persujen sopisi muistaa puoluetoimistonsa ”työmiehen historia”, melkoista suvakkitouhua puolueelta.

Äänestä

Kertokaa mihin maailman kolkkaan muslimit ovat kotoutuneet missä asuu kristittyjä,mikseivät pysy omiensa joukossa tänne tulleet ovat hyvinteitoisia kuinka täällä heihin suhtaudutaan naapuri Viro ei houkuttele mutta tämä suvakkimädännäisys on heille oikea osoite

Äänestä

Ei tarvitse perehtyä matujen kulutukseen ja rikoksiin ja niiden kuormaan Suomessa kun on Halla-ahon puolue, sieltä löytyy asiantuntija joka lähtöön matuasioissa poliisista lakimiehiin ja ekonomisteihin
samoin paikallisesti

Eli itse en lue oikeastaan mitään matu-uutista kun tiedän että jos se on oleellinen niin PS-puolueen asiantuntija ottaa sen esille ja selvittää mitä pitäisi tehdä Orpon ja Sipilän jengien ulostamiseksi

SIPILÄ VASTUUSSA RAISKAUKSISTA
Halla-aho syyttää hallitusta Oulun tapahtumista
https://www.lansivayla.fi/artikkeli/726586-sipila-vaatii-kovempia-tuomiota-seksuaalirikoksista-halla-aho-syyttaa-hallitusta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fakta.homma kirjoitti:

tekemistä jatkuvista raiskauksista, jopa pressa on niitä kauhistellut. Mutta huomatkaa ketkä on taas ihan hiljaa, kyllä, viherpunaiset femakot ovat pistäneet jälleen pään puskaan, että läskiperse vaan loistaa. Vaikka juuri femakkonaisten pitäisi juuri nyt pitää kovaa ääntä - mutta ei.

Sen sijaan kauhea älämölö on silloin, kun jotain mamujätkää ollaan karkoittamassa.

Tekopyhyys ja kaksinaismoraali on femakoilla valtava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu