Valitettavasti en ole päässyt kokeilemaan tätä, vaikka olen koittanut pyytää kauniisti. Tietenkään ketään ei voi siihe pakottaa, ja kunnioitan hänen päätöstään. Minusta ajatus peppuseksistä kiihottaa paljon, mutta luulen etten siitä pääse nauttimaan. Haluja kovasti, mutta paksi kiinni.
Vaimo ei halua peppuseksiä
19
1674
Vastaukset
- korkkaamatonmies47
minuakin kiihottaisi kokeilla, mutta olla ottamassa sisään.
Löytyykö täältä peppuseksistä nauttivaa naista, joka haluaisi opastaa minua?
- Tiukkaatahtoo
Naisystäväni ei myöskään anna työntyä pyllyyn.takaa pantaessa näyttää kiihottavalta pieni tiukka neitsyt reikä.sormella saan hivellä.monesti hieron terskalla sitä ja annan sperman tulla
Aika monen naisen mielestä se peppupanoa on pervojen nautintoa. Moni on taasen niin häveliäs ettei anna lupaa saatikka ehdota peppupanoa.
Tiedät jo mitä vastaa jos otat asian puheeksi, älä siis sitä pyydä. Sinun täytyy edetä pikkuhiljaa huomaamatta kohti päämäärää.
Rakastelun aikana ihan ohimennen hipaiset peppua ja seuraat miten nainen reagoi. Jos ei pahastu kun kosket peppureikää niin pikkuhiljaa rohkeampaa koskettelua. Liukasteeksi otat sormeen ohimennen pillunesteitä ja varovaisesti ensin pidät sormea ryppyreiällä. Jos nainen ei pahastu niin lisää pillunestettä liukasteeksi ja yritä laittaa sormea peppuun.
Jos teet edeltävän varovaisesti ihan huomaamatta ja nainen tykkää siitä niin parin kerran jälkeen saatat jo voida kokeilla kalua laittaa. Asiasta ei sen enempää tarvitse jutella. Peppu voi olla niin tabu naiselle että kieltää kaiken vaikka tykkäisi.- Hhhgggaf
Tulikohan kaikki paska alas myös sieltä ylhäältä asti? Epäilen.
- Ähähähähähää
Sinä työnnät löylykauhan perseesees ja paskot siihen
- Varattuxxlnainen
Mä taas nautin peppuseksistä ja perseen nuolemisesta mutta mun mies ei ole kiinnostunut.
- Yökk
Kukaan normaali kenenkään reikään koske mikä suoltaa paskaa No hyi saatana
- Makuasia
Yökk kirjoitti:
Kukaan normaali kenenkään reikään koske mikä suoltaa paskaa No hyi saatana
Entä kusta ruikkiva?
- Sekin-makuasia
Makuasia kirjoitti:
Entä kusta ruikkiva?
Tai limaista sylkeä suoltava?
- Njähnjhäh
Ei muuta kuin löylykauhaa perseeseen
- Varattuxxlnainen
Yökk kirjoitti:
Kukaan normaali kenenkään reikään koske mikä suoltaa paskaa No hyi saatana
Miksei voisi koskea. Tietenkin ensin on tehty suolihuuhtelu. Puhdas anus maistuu herkulliselta samoin kuin pissat suussa.
Mulle kelpaisi
- Ukm381
Todella kulunut junttien juttu toi väsynyt löylykauha.
- Kukkiayms
Pepussa ei ole paljon tuntoa joten se nyt ei vaan oikein sovi siihen ajatukseen, että seksin pitäisi tuntua hyvältä molemmista. Mutta jos omassa pepussasi poikkeuksellisesti on erityisen paljon tuntoa niin voithan ehdottaa jos naisesi tekisi jotain sen stimuloimiseksi. Mutta varoitan sinua, että sen jälkeen on sinun vaikea enää kutsua itseäsi mieheksi ja kohdella tovereitasi veljellisyyden ruhtinaallisella yhteisymmärryksellä. Parempi olisi siis että opettelisit kaikessa noudattamaan naisesi tahtoa enemmän kuin hän osaa odottaakaan. Tee jotakin hyvää sen sijaan että halajaisit tehdä jotakin itsekästä. Älä nuole mutta osta vaikka kukkia koska olet kiitollinen hänen olemassaolostaan.
- Otankovelan
oletko homo
- Ylimainostettu
Silloin tällöin panen vaimoa peppuun, mutta ei se nyt niin erikoisen hyvältä tunnu kummallekaan. Ahdas, mutta ei samanlaista puristelua ja imua kuin pillussa. Ylimainostettu juttu. Pillu on parempi.
Ainostaan vaihtelun vuoksi joskus kiva harrastaa.
Ei kannata masentua, vaikka pyllyyn ei pääsekään. - Sinne-vaan
Ota kunnon ote ja paina perseeseen. Kyllä se sinne uppoaa.
- Dkkkk
Samaa mieltä He.gen ja Ylimainostettua kanssa. He.gen konsteilla sormi pikkuhiljaa ryppyreikään samalla vehje pillussa. Välilihan läpi omaasi kosketellen. Jo pelkkä ryppyreiän painelu laittaa naisen puristelemaan pillulla. Eräs nainen halusi usein peppureikää, mutta pillu oli parempi
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827443Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044734Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734688Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584150HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen734147Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333639Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623072Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty682786Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401970- 471705