Vaimo ei halua peppuseksiä

Valitettavasti en ole päässyt kokeilemaan tätä, vaikka olen koittanut pyytää kauniisti. Tietenkään ketään ei voi siihe pakottaa, ja kunnioitan hänen päätöstään. Minusta ajatus peppuseksistä kiihottaa paljon, mutta luulen etten siitä pääse nauttimaan. Haluja kovasti, mutta paksi kiinni.

19

1598

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • korkkaamatonmies47

      minuakin kiihottaisi kokeilla, mutta olla ottamassa sisään.

    • Löytyykö täältä peppuseksistä nauttivaa naista, joka haluaisi opastaa minua?

    • Tiukkaatahtoo

      Naisystäväni ei myöskään anna työntyä pyllyyn.takaa pantaessa näyttää kiihottavalta pieni tiukka neitsyt reikä.sormella saan hivellä.monesti hieron terskalla sitä ja annan sperman tulla

    • Aika monen naisen mielestä se peppupanoa on pervojen nautintoa. Moni on taasen niin häveliäs ettei anna lupaa saatikka ehdota peppupanoa.
      Tiedät jo mitä vastaa jos otat asian puheeksi, älä siis sitä pyydä. Sinun täytyy edetä pikkuhiljaa huomaamatta kohti päämäärää.
      Rakastelun aikana ihan ohimennen hipaiset peppua ja seuraat miten nainen reagoi. Jos ei pahastu kun kosket peppureikää niin pikkuhiljaa rohkeampaa koskettelua. Liukasteeksi otat sormeen ohimennen pillunesteitä ja varovaisesti ensin pidät sormea ryppyreiällä. Jos nainen ei pahastu niin lisää pillunestettä liukasteeksi ja yritä laittaa sormea peppuun.
      Jos teet edeltävän varovaisesti ihan huomaamatta ja nainen tykkää siitä niin parin kerran jälkeen saatat jo voida kokeilla kalua laittaa. Asiasta ei sen enempää tarvitse jutella. Peppu voi olla niin tabu naiselle että kieltää kaiken vaikka tykkäisi.

      • Hhhgggaf

        Tulikohan kaikki paska alas myös sieltä ylhäältä asti? Epäilen.


      • Ähähähähähää

        Sinä työnnät löylykauhan perseesees ja paskot siihen


    • Varattuxxlnainen

      Mä taas nautin peppuseksistä ja perseen nuolemisesta mutta mun mies ei ole kiinnostunut.

      • Yökk

        Kukaan normaali kenenkään reikään koske mikä suoltaa paskaa No hyi saatana


      • Makuasia
        Yökk kirjoitti:

        Kukaan normaali kenenkään reikään koske mikä suoltaa paskaa No hyi saatana

        Entä kusta ruikkiva?


      • Sekin-makuasia
        Makuasia kirjoitti:

        Entä kusta ruikkiva?

        Tai limaista sylkeä suoltava?


      • Njähnjhäh

        Ei muuta kuin löylykauhaa perseeseen


      • Varattuxxlnainen
        Yökk kirjoitti:

        Kukaan normaali kenenkään reikään koske mikä suoltaa paskaa No hyi saatana

        Miksei voisi koskea. Tietenkin ensin on tehty suolihuuhtelu. Puhdas anus maistuu herkulliselta samoin kuin pissat suussa.


    • Mulle kelpaisi

    • Ukm381

      Todella kulunut junttien juttu toi väsynyt löylykauha.

    • Kukkiayms

      Pepussa ei ole paljon tuntoa joten se nyt ei vaan oikein sovi siihen ajatukseen, että seksin pitäisi tuntua hyvältä molemmista. Mutta jos omassa pepussasi poikkeuksellisesti on erityisen paljon tuntoa niin voithan ehdottaa jos naisesi tekisi jotain sen stimuloimiseksi. Mutta varoitan sinua, että sen jälkeen on sinun vaikea enää kutsua itseäsi mieheksi ja kohdella tovereitasi veljellisyyden ruhtinaallisella yhteisymmärryksellä. Parempi olisi siis että opettelisit kaikessa noudattamaan naisesi tahtoa enemmän kuin hän osaa odottaakaan. Tee jotakin hyvää sen sijaan että halajaisit tehdä jotakin itsekästä. Älä nuole mutta osta vaikka kukkia koska olet kiitollinen hänen olemassaolostaan.

    • Otankovelan

      oletko homo

    • Ylimainostettu

      Silloin tällöin panen vaimoa peppuun, mutta ei se nyt niin erikoisen hyvältä tunnu kummallekaan. Ahdas, mutta ei samanlaista puristelua ja imua kuin pillussa. Ylimainostettu juttu. Pillu on parempi.
      Ainostaan vaihtelun vuoksi joskus kiva harrastaa.
      Ei kannata masentua, vaikka pyllyyn ei pääsekään.

    • Sinne-vaan

      Ota kunnon ote ja paina perseeseen. Kyllä se sinne uppoaa.

    • Dkkkk

      Samaa mieltä He.gen ja Ylimainostettua kanssa. He.gen konsteilla sormi pikkuhiljaa ryppyreikään samalla vehje pillussa. Välilihan läpi omaasi kosketellen. Jo pelkkä ryppyreiän painelu laittaa naisen puristelemaan pillulla. Eräs nainen halusi usein peppureikää, mutta pillu oli parempi

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      73
      3300
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2574
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2211
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2135
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      2052
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1651
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      41
      1638
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1313
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      146
      1259
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1139
    Aihe