Kävikin niin, että tunne iski kuin hyökyaalto ja vei järjen mukanaan. Siitä asti olen ollut hulluuteen verrattavissa tilassa. Kaikkein hulluinta tässä on se, että sinulla ei taida olla aavistustakaan koko tilanteesta. Olen siis menettänyt järkeni. Ja pelkän katseen tähden. What.
Ihastuin sinisiin silmiin
Näinkökävi
151364
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Missä tämä katse tapahtui?
Oltiin vähän niinku molemmat töissä. Tavallaan.
Milloin tämä ihastuminen tapahtui?
Nii oltiin, eri leireissä.
Maanantaina. Hups vaan.
Missäs?
Lörpötteppä tämäkin vedätys sitten kunnolla esiin niin päästään tositoimiin😊
Saatan olla tietoinen ;). Kyllä sunkin silmät muhun vaikutuksen teki.
Jos sinä olet ruskeasilmäinen nainen, niin aavistin kyllä jotain, mutta en kaikkea.
Lisään vielä jätin poikaystäväni sinisten silmiesi takia. Teen mitä vain että saan olla patjasi oi sinä naimisissa oleva mies. Et ole yhtään " vanha" vaan kokenut ja hyvin haluttava.
Tehdään lapsi!
Terveisin yksi kymmenistä salarakastajattaristasi
Eipä varmaankaan. Siniset oli sinunkin silmät.
Ei pitänyt katsoa niin pitkään mutta.
On vain harmittavaa että sininen silmissä ei ole ikinä johtajan vain duunarin tai näyttelijän silmien väri :D
Kyllä minullekin erään ruskeat silmät jäivät hyvin mieleen ja kohtaamisestamme lähtien olen miettinyt sinua. Jotain jännää sinussa oli.
Mistä saatais lisää tummia panomiehiä suomeen. Olen niin vihreä kuin Touko konsanaan.