Jäätävä rahapula ja laskut puskee päälle. Joululahjoja on turha odottaa kenenkään. Miten tuon veronpalautuksen voi saada ennakkoon? eri firmat tarjoaa yhdellä hakemuksella montaa eri lainanmyöntäjää https://www.haenyt.fi/lainaa?tt=23852_980434_84926_&r= . . . Jossain oli mainos??
Mistä veronpalautus ennakkoon?
Timpankimppa
2170
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Antaa paukkua ulosottoon vaan
Haluat siis maksaa jollekin välikädelle reilun palkkion siitä, että saat nyt perjantaina rahat, jotka tulevat sinulle joka tapauksessa ilmaiseksi ensi tiistaina eli neljän päivän kuluttua. Eipä ole ihme että rahasta on puutetta. Eikä se tuollaisella tuhlaamisella hellitä.
Saan minäkin palautusta, mutta se tulee tosiaan tiistaina tilille ihan pyytämättä. Ja tämän olen tiennyt jo puolisen vuotta, joten mistään yllätyksestä ei ole kyse. Verovirastoei edes peri maksua tästä palvelustaan.