Okkona vahdannut

Linnanjuhlia nainen? 💞
10357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

En sekuntiakaan. Jos ei kerran pääse paikan päälle niin...

Äänestä

Olen

Äänestä

mutten näe juuri sitä kanavaa. täytyy sitten huomenna lukea ja katsoa asut päivälehdistä.

Äänestä

Uutiset voi tietysti lukea hameesta joka jollain naisella linnan juhlissa oli.

Ompa muuten melkoista tönimistäkin kun ihmiset tanssivat keskenään ei mahdu tekemään mitään tönimättä toista :D

Joulukortti-juttu olisi huvittava, kun itselläni on paljon noita kkk-pomojen käyntikortteja, sitten käyttäisin niitä joulukortteina, kierrätystä, kirjoittaisin vaan toiselle puolelle että hyvää joulua jne.

Silloin joku voisi käsittää väärinkin asian että joku Imperial Wizard of the Ku Klux Klan lähetti minulle joulupaketin _DD:

Äänestä
  • Mitä tarkoitat KKK:lla?

    Äänestä

  • Hyvä kierrätysidea. Ja kun käyntikortissa varmaankin on valkea kaapu-aaveen kuva mustine silmäreikineen, niin sille voi vain kätevästi piirtää jouluisen tonttulakin punaisella tussilla=D

    Varsinkin tummaihoinen naapuri samasta kerrostalosta varmasti ilahtuisi ikihyviksi tuollaisesta joulukortista!

    Äänestä

Kyllä katsoin, alusta loppuun :)

Äänestä

Aikas paljon katsoin....☀️👍💫👅

Äänestä

Pakkohan ne puvut on nähdä. Oon silleen vähän syvällinen.

Äänestä

En, katsellut hyviä leffoja

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuikkuhotti kirjoitti:

Linnanjuhlia nainen? 💞

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu