...vai onko tää vaan joku legenda et tää ois miehistä kivaa? Miksi se on kivaa? Onko peppureikä jotain erogeenistä aluetta?
Vastaukset 9
Tykkään kyllä....jos nainen suihin Ottaessaan työntää sormen anaaliin ja tietää mitä tekee... Niin lähtee sellaset orgut ainakin minulta että kuupassa humisee. Saa tulla kokeilemaan, ei ole vitsi.
Yes,
Juhanico sanoi juuri oikein, orgasmi koittaa ”kertoimen kanssa”, jos vaan tietää jutun juonen.Juhanico ja AnaaliLelu ovat täysin oikeassa
Kyllä tuntuu hyvältä. Tänään tyttökaverin kanssa teimme toisillemme ensin pienillä tarpeilla ja sormin ja sitten pystyi jo laittamaan isompaa dildoa sisälle niin että se tuntui hyvältä. Kun oli puolin ja toisin niin tehty niin tyttökaverini kysyi ensimmäistä kertaa että haluanko että hän nuolee myös persettäni ja se tuntui aivan mahtavalta kun palleista asti lipoi persettä. Ei siinä ole mitään ihmeellistä kun käy kunnolla pesulla ja antaa toisen pestä vielä perse kunnolla. Tyttöystäväni hyväili minua varmaan yli tunnin ja sain sitten sellaisen orgasmin että oli huudettava suoraa huutoa ja spermaa oli joka paikka täysi. Kun olimme siintä selvitty niin tyttöystäväni kysyi että haluaisinko työntää kyrvän hänen perseeseen ja runkata dildolla samalla pillua. Se on ollut elämäni kiihottavan näky kun Henna oli polvillaan edessäni pyllistäen minulle ja sain työntää dildoja molempiin reikiin hiljalleen. Kysyin sitten että haluaako hän kyrpäni vielä perseeseen niin hän sanoi että haluaa saada orgasmin niin että kyrpäni on hänen perseestä ja dildo surisee pillussa. Kauan siinä meni mutta en ole ennen nähnyt hennaakaan sellaisessa kiimassa ja se ääni mitä hän piti niin oli vielä todella kiihottavaa kun hän välillä pyysi nai maan persettä kyrvälläni ja välillä pyysi runkkaamaan dildolla pilluaan. Meidän yhteiseen seksiin kuuluu perseseksi tästä lähtien niin että siihen pitää käyttää aikaa ja nauttia vaan himosta.
- Mies45v
En todellakaan.
- Biiiii
Eikä sen välttämättä tarvi olla nainen.
Kyllä. Nainen tekee sen niin tuntuu hyvältä.
Viestiketjun laittaja vois tehdä sen...Voi kun taas oli löyly täällä.. Ei oo muuta tekemistä. Ai niin, ubohdin. Oot kädetön niin muuhun ei pysty.
- Anonyymi
no en todellakaan tykkää sen reijän raplaamisesta
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t68888Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227793Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️64710- 49644
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien59548Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh26523Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä29479- 46477
Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞24467- 31460