Estrogen ja testosteroni

Testohbody

Tiedättehän kaikki tämän:
Estrogen on naisten ja testosteroni miesten oma hormoni. Sen lisäksi miehissä ja naisissa on HGH-hormonia.
Jos mies syö estrogeniä se ei imeydy mihinkään vaan kulkee elimistön lävitse. Tuolloin aktivoituu Testosteron tuotanto, joka on miehen oma. Tissien kasvaminen miehillä on hgh ja testoöverit. Jos estrogenin vaikutus halutaan mainita, se on aktivoinut miehen testosteron tuotannon äärimmilleen, kuten käy, jos sitä syöt => lihakset eikä rintarauhaset voi kasvaa miehen vartaloon.

Sitten muutama sana naisista, jotka on vetänyt testosteronia ja kuulostavatkin ihan miehiltä.... ne ovat KAIKKI miehiä ja gynekomastia miehillä on paskapuhetta, sillä bodari, jolle kasvaa tissit on NAINEN :D Vittu aina on näin.

Jotkut siis käyttävät estrogeenia oman miesvartalonsa testosteronituotannon aktivoimiseen. Kun se on tehty, estrogeeni tulee läpi => naisen vartalossa testosteroni tulee läpi.

Kaikki sukupuolenvaihdosleikkauksissa käyneet ovat omien hormoniensa varassa, miehillä testo ja naisilla estro. Miesten tissit ovat silikonia... Useimmiten youtubessa olevat suupuolenvaihdosleikkaukset ovat paskapuhetta, katsot siis kuinka kumisilikoninukkea leikataan...

siinä teille totuutta ja loppu paskapuhe on rahastusta.

3

173

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ViisasKuinTomppeli

      Se oli niin sekavasti ja kiihkolla kirjoitettu että eipä tuosta ota pirukaan selkoa. Huono verbaalinen ulosanti on yhteydessä samankaltaisiin älynlahjoihin. Toivottavasti et jaa viisauttasi enempää.

      • Nykäsmattiosasi

        Näennäisviisaat ovat kaikkein pahimpia vahinkojen aiheuttajia. Opettelevat joitakin viisaalta kuulostavia sanoja joilla sitten sekoittavat matematiikan, psykologian, arkkitehtuurin jne. Matti Nykäsen kuolemattomat lausahdukset ovat viisauksia aloittajaan verraten


    • testos

      Ja sanomasi sisltö on?????????

    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      60
      814
    2. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      111
      783
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      46
      660
    4. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      216
      614
    5. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      42
      553
    6. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      52
      536
    7. Nykytiedon valossa

      Tekisitkö nykyisellä tietämyksellä jotain toisin ja mitä se olisi?
      Ikävä
      76
      523
    8. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      22
      516
    9. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      82
      483
    10. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      37
      480
    Aihe