Koolla on väliä

Seksitön

Olen kokenut elämäni pienimmän peniksen. Se ylettyi juhlakunnossa tasan kämmeneni leveyteen. Myöhemmin mittasin kämmeneni leveydeksi 8 senttiä.

Olen kokenut myös elämäni pisimmän,17 senttiä. Se löysi g-pisteeni, jota kaikki "asiantuntijat" eivät usko olevan olemassakaan, mutta kokemuksesta tiedän, että se tuotti elämäni ensimmäisen ja sittemmin joka-aamuisen vaginaorgasmin.

Se 8-senttinen ei tuntunut miltään eikä kokemusta uusittu. 17-senttisestä sain nauttia vuoden ajan, ennen kuin sen omistaja menehtyi liikenneonnettomuudessa.

Kokemuksesta tiedän, että koolla on väliä.

6

144

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hehhh

      Kuulehan ukkeli g. Ei ole sielläpäinkään että tarvittais jotain isompaa. Tutustu anatomiaan ennenkuin feikkaat.

      • kusiHaisi

        Löysin yhdeltä vosulta C-pisteen kun olin löytänyt sitä ennen Z-Pisteen...


    • Sopivalöytyy

      Se on hyvä, että sopiva koko on löytynyt. Kun molemmat kädet on kiinni mailanvarressa ja pää vähän pilkistää, niin se on siinä ;-)

    • Normaa_li

      Melkoinen epämuodostuma olet. Mulla on kädet kiinni hartioissa ja pää näkyy kokonaan.

    • Äläpuhu

      No jaa, älä muiden puolesta puhu?

    • KoonVäliä

      Opiskeluaikana oltiin juopottelemassa seurassa, jossa oli nuoria miehiä ja naisia. Puhe sitten kääntyi jossakin vaiheessa iltaa seksiaiheisiin ja koon merkitykseen. Isorintainen nainen totesi, että ei mulkun tarvitse iso olla, kunhan se on pitkä ja paksu. Siihen ei kellään ollut mitään lisättävää ja puheenaihe sitten kääntyi johonkin muualle.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1662
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1488
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      36
      911
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      859
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      811
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      796
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      738
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      730
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      728
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      700
    Aihe