Hakkarais Teukan elämää tyhjänpäiväisellä höpinöillään kuukaudesta toiseen jauhaa,mahtaakohan muistaa ilmoittautua työnhakijaksi ajallaan kun aina taplettisa päällä makaa.
Kyl maar keskarilla on vitsit vähissä kun viitsii
9
143
Vastaukset
- teuvonopetuslapset
Itse tarvitset ainakin apua tuossa oikeinkirjoituksessa.Kai sieltä löytyy työkkäristä sellaistakin apua nykyään.Vaikka nyt sulle kelpaisi varmaan sellainenkin tukihomma missä ei tarvitse osata luku-ja kirjoitustaitoa.
- ddddd
Siellä yritetään jotain viestiä taas laittaa mutta ei onnistu sekään kun kukaan ei saa mitään selvää.Kirosanat ja alatyylin ilmaukset osataan, ei muuta.
- luokalleenjäänyt
Nää Teukan nimittelyt viittaa kovasti lapsuuden aikaiseen koulukiusaamis tyyliin,vielä ei ole myöhäistä yrittää parantaa tapojaan.
- ööööööoo
Itse ainakin häpeäisin jos olisin ollut koulukiusaamisessa mukana.Kiva kuulla että myönnät itse olleesi sellaisessa mukana.Teuvon äänestäjistä taitaa olla suurin osa entisiä koulukiusaajia, jotka eivät oppineet edes kirjoittamaan koulussa.
- Niinsemenee
Tuulipuku tarmot teukkaa äänestää jotka eivät ymmärrä politiikan päälle paskan vertaa.
- joutaapois
Pösilömmäksi aina vaan muuttuu. Täys huru-ukko.
- Minkästeett
Ja nämä teukan äänestäjät vielä tyhmempiä
- mitäihmettä
"Teuvon äänestäjistä taitaa olla suurin osa entisiä koulukiusaajia, jotka eivät oppineet edes kirjoittamaan koulussa."
Kummallinen väite. Teuvohan itse harjoitti kouluterroria eikä saanut edes päästötodistusta.
Ps. Äänekoski-Viitasaari -ukkelin on turha vaahdota asiasta. - MärkäPäiväuni
Minä en oo kiusannut ketään ja olen koulutettu. Katson myös kaikki ajankohtaisohjelmat ja luen sanomalehtiä. Toivolle ääni.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t365174Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo663078Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel122940HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat1432851Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi211627Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k881584Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/6962271566Kaikki ovat syntisiä!!!
Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N4131253- 681130
Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2231062