Ois joku jota

nyt vähän rutistella.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sulleko kelpaa kuka tahansa, minulle ei.

Äänestä

Oma vaimo olisi kiva, mutta kun on ujo niin ei sellaista voi löytää. Jos tarttuu joka tilaisuuteen olla hiljaa ja yksin voi olla ihan tuntematon. Hänen kanssaan voisi mennä vaikka pusulittaa.

Äänestä
  • Niin oma rakas. Ois se kiva.

    Äänestä

Musta olis kiva pusutella ja jos olis kesäaika ja mieli korkealla, niin halailla koko yö tykkäämäni naisen kanssa.

Äänestä

minua meinaa? Nyt ei kannattaisi tulla rutistelemaan kun olen niin täynnä ilmaa. 😳😳

Äänestä
  • Silloin kannattaa ehkä välttää. :D

    Äänestä

Eipä tarvitse enää haaveilla tuollaisestakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sellanenolo kirjoitti:

nyt vähän rutistella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu