Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haloo heinola

Onko vapaata 50v naista jota sais polkee ku tulpatonta mopoo ja nuolla pillua ja persettä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ota Rane! Siellä se odottelee Mersussa Lidlin parkissa.

Äänestä
  • Sut varmaan pitää hakata teholle

    Äänestä

  • TU MUN ETEE PIIPITTÄÄ NI KATOTAA MIKÄ SUN SUUNTA SEN JÄLKEE ON KU OOT TUNTENU MUN VIHAN SAATANA ENKÄ MÄ OLE MIKÄÄ HOMO JA JOA SÄ ET LOPETA MUN KUNNIA LOUKKAAMISTA NI TÄYTYY HUOMENNA MENNÄ SEMMOSILLE IHMISILLE ETTÄ SUN NETTI SULJETAAN JA SUN POSTILUUKKU TEIPATAAN UMPEE SAATANA

    Äänestä

  • Ja mistäs se olettamus tulee että hänet pystyy noin vaan teholle hakkaamaan? Ulkonäön,kirjoitusten,seksuaalisuuden tms. perusteellako sen arvioit yleensä? :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Litinääloisketta kirjoitti:

Onko vapaata 50v naista jota sais polkee ku tulpatonta mopoo ja nuolla pillua ja persettä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu