Donald Trump on ihmiskunnan paras c-l-i-p-p-e-r metallin omistaja.

C-l-i-p-p-e-r-Back

https://youtu.be/EYozWHBIf8g

Hän puhuu pelkästään totta ja jokainen ketä poistaa tämän ketjun on idiootti c-l-i-p-p-e-r varas.
Donald Trumpilla on oma c-l-i-p-p-e-r ja minulta varastettu c-l-i-p-p-e-r kuuluu palauttaa minulle nyt mitä pikemmin niin sen paremmin.
Suomalainen yhteisö on varastanut sen minulta ja he tekevät mitä vain piiloittaakseen sitä eli varastaa. Se on jaloa hopeaa ja kultaa arvokkaampi ja ihmisellä ei ole tecnologiaa tehdä uutta sellaista. Media ja sen verkostot tekevät mitä vain varastaakseen sen minulta. He ovat rikollisia. Jos en saa sitä takaisin niin tulee 3maailmansota tai ihmiskunta tuhoutuu. Kärsin paljon tämän metallini puutteesta, se on osa minua ja minun identiteettiä.

6

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Zetabee

      Donald Trump on myös oranssi koska hän on syönyt niin paljon appelsiinejä ja juonut appelsiinimehua.

      • Anonyymi

        Ihmisen De Facto ja jumalan lahja, joka on ihminen.


    • Anonyymi

      Donald Trumpin pitämä puhe YK:ssa 24.9.2019. Sinä joka olet kielitaitoinen voisitko kääntää ko. puheen suomeksi kokonaisuudessaan. Valtiovierailulle maahamme saapuvan valtiomiehe D.J. puheesta on ollut saatavilla suomeksi vain lyhyitä referaatteja ja olisi hienoa saada tietää jo ennakkoon paljon parjatun henkilön ajatuksista maailman menosta. Kiitos jo etukäteen ja ilmoita vielä, mistä osoittesta tämä sensuroimaton käännös löytyy.

      • Anonyymi

        Clinton blaa...blaa...blaa...


    • Anonyymi

      Donald Trump kuvaili Jeffrey Epsteiniä New York Magazinelle vuonna 2002:

      "Olen tuntenut Jeffin 15 vuotta. Hän on loistotyyppi, jonka seurassa on todella hauskaa. On jopa sanottu, että hän pitää kauniista naisista yhtä paljon kuin minä, ja monet heistä ovat nuorempaa sorttia. Ei epäilystäkään - Jeffrey nauttii sosiaalisesta elämästään."

      Muistan jo Diili-ohjelmasta tämän vastenmielisen tyylin nuoleskella ihmisiä, joista on hänelle hyötyä ja jotka ovat vaikutusvaltaisia ja varakkaita. Tietysti kun on populisti takinkääntäjä, tänä vuonna sanoi aivan muuta tästä "jeffistä".

      • Anonyymi

        Clinton blaa...blaa...blaa...


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      273
      5112
    2. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      51
      4117
    3. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      93
      3609
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      50
      2709
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      46
      1863
    6. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      19
      1847
    7. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      105
      1697
    8. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      98
      1491
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      71
      1085
    10. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      146
      1063
    Aihe