Komea nainen juustoportilla

Sanaton

Tänään siinä kello 13.00-14.30 välisenä aikana.
Olimme ruoka/kahvi jonossa peräkkäin, olet pitkä ja hoikka sekä sopivan ikäinen huoliteltu vaaleaverikkö silmälasein ja upeasti istuvien farmari housuin.
Olimme kasvokkain pari pöytää välissä, sinä luit lehteä kera kahvittelun minä olin syömässä naispuolisen kaverin kanssa, musta takki parta ja aika kookas.
Sinuun ihastuneena tahdon toivottaen erittäin Hyvää Joulua ja tällaisista toljottajista vapaata Uutta Vuotta! :)

5

110

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Voijunttireppanaa

      Kyllä täytyy olla toivoton tapaus kun kirjoittaa nähneensä komean naisen, miksei kauniin?

    • R.unkkari

      Jos olisit muutakin kuin näppylä naamainen itsesi hiplaaja tajusit kauniin ja komean eron.
      Jätähän palsta aikuisille masturbaattori.

      • Kauheemaailma

        Komea nainen on *ranssexuaali. Jos semmoisesta kiihottuu niin eihän sille mitään voi.


    • missäpäin

      Siis hetkinen... Ylöjärvellä on Juustoportti?!

    • Sanaton

      Vai juntiksi kehui joku, mihin se raja näissä keskusteluissa nyt sitten vedetäänkin?
      Mutta jollain laillahan sitä voi yrittää saada häneen yhteyttä, oli transu tai ei mutta eiköhän lienet keski ikäinen näyttävä aito nainen ollut.
      Keskusteluun osallistuneille kuitenkin kiitoksia vaikka vähän nekatiiviseksi jäi maku, siitä huolimatta mukavaa joulua ja hauskaa uutta vuotta teillekin.
      Minun puolestani tämä oli tässä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      106
      4865
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      423
      1539
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      189
      1114
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      110
      1098
    5. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      15
      1014
    6. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      86
      1010
    7. tilitoimistopiirainen huutaa

      mikä tää piiraisen tilitoimistomies oikee on? olin kuullut vaikka mitä huhuja, että ihan valtavan äkkipikanen mies mutt
      Kuhmo
      11
      968
    8. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      931
    9. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      921
    10. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      886
    Aihe