Olit nii ihanaa

Kaunis nainen aina huomataan
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei kannata odottaa multa yhteydenottoa. Et oo mun puolella, vaikka muuta yrität näytellä.

Äänestä
  • Kirjoitus ei sinulle ;)

    Äänestä

minkänäköselle naiselle,keltä mieheltä?minnepäin suomee?

Äänestä
  • Ei jouluruuhkassa😉

    Äänestä

Myt tiedän ja ymmärrän. Olet elämäsi vanki

Äänestä
  • Tavallaan kyllä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mieheltänaiselle kirjoitti:

Kaunis nainen aina huomataan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu