Sillä Lapsuuteni oli sitä Ollin kurjuutta!
Minä olen BSHunterR ja asun tämän palstan kahden riitapukarin naapurissa. Olen pastori, rovasti, poliitikko, homeopaatti, hitsaaja, reikimeditoija, yksisarviskouluttaja, helluntailainen, adventisti, mormoni, KD-ryhmäläinen (jaa, tuo poliitikko mainittiinkin jo), inkeroislainen, kuusankoskelainen, juntti, Lumivaarasta, satamatyöntekijä,, apukoulua käynyt. Olen syntynyt Kehä III:n sisäpuolella. Minun kanssani voi keskustella oikein hyvin. Aloitukset onnistuvat tällä palstalla parhaiten, kun ne kirjoittaa johonkin alaosioon eikä tuonne päätasolle.
Käytän kaikkia näitä nimerkkejä!
13
168
Vastaukset
- Uxzn6Z
Mutta et ole minä vaan palstaa pilaava juntti moukka.
--- Lapsiasiamies
Tämä palsta ei ole tarkoitettu herkille loukkaantuville lapsille!
Vaan paksunahkaisille aikuisille!
Mene nyt äitisi helmoihin itkemään pahaa oloasi ja kysy sitten äidiltäsi, että miten löydät sinulle sopivan lasten palstan, joka on tarkoitettu 8-12 vuotisille herkille lapsille. - Mellunmäen_pinkat
Olen onnellinen etten ole sinä, joka olet sisäsiittoinen sananmuunnos, jonka ainoa tarkoitus on pilata kaikki keskustelupalstat.
Olet kaikkea tätä ja tuhat muuta nikkiä;
Minä olen BSHunterR ja asun tämän palstan kahden riitapukarin naapurissa. Olen pastori, rovasti, poliitikko, homeopaatti, hitsaaja, reikimeditoija, yksisarviskouluttaja, helluntailainen, adventisti, mormoni, KD-ryhmäläinen (jaa, tuo poliitikko mainittiinkin jo), inkeroislainen, kuusankoskelainen, juntti, Lumivaarasta, satamatyöntekijä,, apukoulua käynyt. Olen syntynyt Kehä III:n sisäpuolella. Minun kanssani voi keskustella oikein hyvin. Aloitukset onnistuvat tällä palstalla parhaiten, kun ne kirjoittaa johonkin alaosioon eikä tuonne päätasolle. sulje
- BSHunterR
Aina kun tällaisilla vaihtoehtohörhöpalstoilla joku varastaa tai yrittää varastaa nimimerkin tai aloittaa ketjuja, joissa yritetään solvata, tietää tehneensä jotain hyvää.
Terveisin BSHunterR, se ainoa ja oikea.- Osuijaupposi
Jassoo! Osui ja upposi!
Käytät noita kaikkia nimerkkejä ja esität sitten Huntterina pyhäkoululaista tiedemiestä - BSHunterR
Osuijaupposi kirjoitti:
Jassoo! Osui ja upposi!
Käytät noita kaikkia nimerkkejä ja esität sitten Huntterina pyhäkoululaista tiedemiestäOnko sinulla joku lukemisen ymmärtämisen ongelma? Olen käyttänyt ja käytän vain tätä nimimerkkiä. Tosin aina välillä joku teikäläisistä yrittää matkia minua.
- KerroIhmeessä
BSHunterR kirjoitti:
Onko sinulla joku lukemisen ymmärtämisen ongelma? Olen käyttänyt ja käytän vain tätä nimimerkkiä. Tosin aina välillä joku teikäläisistä yrittää matkia minua.
Kuka tai keitä ovat "teikäläiset"?
- pennin.jänis
BSHunterR kirjoitti:
Onko sinulla joku lukemisen ymmärtämisen ongelma? Olen käyttänyt ja käytän vain tätä nimimerkkiä. Tosin aina välillä joku teikäläisistä yrittää matkia minua.
Eivät ne usko totuutta vaan vaihtoehtoishoitoja, siksi niille on turha selittää mitään. Tai sitten kuuntelevat vain jotakin uskonnollis-rokotevastaista hörhöilyä.
terv. paperiarkkipiispa
--
signature 6Jf9K7 - VappuPekonen
Minä olen BSHunterR ja asun tämän palstan kahden riitapukarin naapurissa. Olen pastori, rovasti, poliitikko, homeopaatti, hitsaaja, reikimeditoija, yksisarviskouluttaja, helluntailainen, adventisti, mormoni, KD-ryhmäläinen (jaa, tuo poliitikko mainittiinkin jo), inkeroislainen, kuusankoskelainen, juntti, Lumivaarasta, satamatyöntekijä,, apukoulua käynyt. Olen syntynyt Kehä III:n sisäpuolella. Minun kanssani voi keskustella oikein hyvin. Aloitukset onnistuvat tällä palstalla parhaiten, kun ne kirjoittaa johonkin alaosioon eikä tuonne päätasolle.
- kjnuunVALVONTAyleiso
Minäkin Käytän kaikkia noita nimmareita!
- Nimimerkit-ja-nimimerkit
Käyttääkö joku täällä oikein nimimerkkejäkin, ei voi olla totta! Yleensähän se näyttäisi olevan: xxxx tai yyyy jne....
Ja usein xxxx on varmaankin sama henkilö kuin yyyy. Tosin nuo kaksi saattavat hyvinkin olla samasta asiasta eri mieltä keskenään.- MatikanOpe
Yhtälö:
xxxx - yyyy = 1
Todista yhtälösi matemaattisesti oikeaksi!
- BS.HunterR
Minäkin Käytän samoja nimimerkkejä kuin Kurja-Olli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san2723362Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell211853Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.281517- 841401
- 1371048
- 811004
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.64859Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.86766Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61707Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗51686