Ahne kirppistelijä

myyvät karhulan uurtoa aino aaltona
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja bumbaa laihana

Äänestä

Kyllähän ne jossut possuja on!!!

Äänestä
  • Saitko iloisen joulumielen? arvaan,olet yksinäinen ja katkera elämääsi.

    Äänestä

Minähän myyn kirpparilla vaikka oman kuvani aitona monalisana. Vastuu on ostajalla, ainakin kirpparilla...

Äänestä

Otin persereijästäni kuvan.. fotosoppasin ja näytti andi warholelle. Joku osti kirpulta kolmellasadalla.
Kauppa se joka kannattaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


muahhahaa kirjoitti:

myyvät karhulan uurtoa aino aaltona

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu