Kumpi kovempi kokoomuslainen?

Orpo ,vai Sipilä? Yhdessä Soinin tuella kurjistaa köyhiä ja eläkeläisiä?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sipilä ainakin kurjistamisessa yrittää hakata Orpon..

Äänestä

Kumpi ottaa leipäjonojen pidemtämisestä suuremman kunnian?

Äänestä

Orpo on sippilään verrattuna kuin vertaisi Risto Rytiä Hitleriin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkoskaba kirjoitti:

Orpo ,vai Sipilä? Yhdessä Soinin tuella kurjistaa köyhiä ja eläkeläisiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu