Kuulin että julmasti tapettu lapsi olisi ollut suomalainen sanan varsinaisessa merkityksessä ja tappajasika taas matuhyökyaallon kultakimpale. Äiti oli ilmeisesti suvakki ?
Arabianrannan lapsi kantasuomalainen tappaja matu
30
<50
Vastaukset
- halvatunpaskat
Ilmankos poliisi onkin saanut paskahalvauksen!
- donottell
No nih. Tätä likapyykkiä ei tietenkään pestä julkisuudessa kuten Vilja Eerikan tapausta. Katos se räsissssismi
- AliIhminenAsialla
Pää irroitettu, asia käsittely julistettu salaiseksi.
- Naapurit.tietää
Se taitaa olla syy polpon vaitonaisuuteen sekä laittomien vaitiolosopimusten pakkoallekirjoitus.
Aika helposti nämä arvaa kun mitään tietoa ei tule julki. Todella ikävää kun lapset ovat jatkuvasti näiden saalistajien kohteena.
- jsbldsn
Ja tietämättömät kuplasuvakit ei osaa varoa, jos totuutta peitellään ja luodaan lintukoto tunnelmaa matujen seurassa. Kaikki rötökset julki mediassa...
jsbldsn kirjoitti:
Ja tietämättömät kuplasuvakit ei osaa varoa, jos totuutta peitellään ja luodaan lintukoto tunnelmaa matujen seurassa. Kaikki rötökset julki mediassa...
No luulisi jo jokaisen tajuavan mitä porukkaa tänne otetaan majailemaan. Lähes päivittäin tulee uusia tapauksia. No kai se kupla vaan estää sen tajuamisen. Ehkä tajutaan mutta ei haluta uskoa todeksi. Se on sitä suvakki ajattelua heheeh
- jhgfjga
Sahaaja kirjoitti:
No luulisi jo jokaisen tajuavan mitä porukkaa tänne otetaan majailemaan. Lähes päivittäin tulee uusia tapauksia. No kai se kupla vaan estää sen tajuamisen. Ehkä tajutaan mutta ei haluta uskoa todeksi. Se on sitä suvakki ajattelua heheeh
Jos katsoo nuoria suomalaistyttöjä noiden kainaloissa, vaikuttaisi siltä että kyllä aikoo suvaita, tulevaisuudessa enenevässä määrinkin, kun kasvava osa vastaantulevista alkaa olla jo suomityttö kainalossa.
Suomitytöt saattavat olla rikkonaisista perheistä ja jääneet ilman vanhempiensa tukea, ohjausta ja valistusta.
- 98h98h
Muslimin joulukepponen pienelle kristitylle pojalle. Ilmankos suomalainen pappi on vahvasti mukana menossa, selittää kaiken.
- Ihmeissään
Ja joko se Porvoonkin puistoon puukotettu pikkutyttö on unohtunut.Suvakkien unelmavävy asialla.
- Finnen
Kaikki suomalaiset siis takaisin heti Ruotsista kotimaata rakentamaan. Lorvineet siellä sossun rahoilla 60-luvulta lähtien. Ne jotka ei ole jo kuolleet viinaan siltojen alle. Kele.
- kaukokiäsn
Eiköhän ne ensimmäisen polven suomalaiset ole jo delanneet.
- ddreder
Rinnastat siis suomalaisten 60 -luvulla Ruotsiin töihin siirtymisen olevan rinnastettavissa Lähi-Idästä tänne tulevan "aineksen" kanssa saman arvoiseksi?
Itse en ole 1960 luvun alkua nähnyt kun en ole edes syntynyt silloin, mutta vahva olettamus kertoisi itselleni että yhtään työtöntä ei liene suomalaisesta Ruotsiin muuttohetkellä siirtynyt.
Lieneekö suomalaisilla ollut Ruotsalaisnaisia kohtaan sama "käyttäjä" asenne kuin Lähi-Itäläisillä suomalaisnaisia kohtaan. - kepsap
Ainakaan omat vanhempani ja Ruotsissa edelleen asuvat sukulaiset ei todellakaan lorvi sossurahoilla siellä, töihin ne sinne meni! Isäni veljellä jo 40 vuotta uraa takana siellä.
Katkeran suvakin ulostulo, suomalaiset olivat niitä oikeita siirtolaisia suurinmmalta osalta, vain ani harvasta tuli ns. slussenin sissi, vielä harvemmasta raiskari.
- etätällee
Tyypin isä kotoisin karachista eli pakistan on tausta.
- ällistynyt
Ei voi olla totta!
https://mvlehti.net/2018/12/27/oliko-nasima-razmyar-murhasta-epaillyn-ystava-oikeasti/- päähän_pälkähti_ajatus
afgaanikommunistille on aina tilaa.
- RaivausKäynnissä
Kantaväestön raivaus uusien suomalaisten tieltä on käynnissä matut raiskaavat ja murhaavat kantaväestön lapsia.
- Suvaitaan
31.7.2016 Helsinki. 25-vuotias irakilaissyntyinen Al-Montathar Mahdi Basita Al-Mehsen surmasi teräaseella 86-vuotiaan suomalaismiehen Puotilan kappelin edustalla. He eivät tunteneet toisiaan. Tekijä toimitettiin sairaalahoitoon ja uhri ruumiinavaukseen. Tapaus oli oikeudessa marraskuussa. Tekijä passitettiin mielentilatutkimukseen. Siellä hänet todettiin syyntakeettomaksi, joten tuomiokseen tuli tahdonvastainen hoito. Surmaaja esiintyi väkivallan vastaisella musiikkivideolla vain pari kuukautta ennen tekemäänsä verityötä.
Rap -video oli Palefacen tuotantoa. Al-Mehsenin sukulaistyttö valittiin vuoden pakolaisnaiseksi.- Eivoimitään
Aina kun luulet että nyt on ihan hyvä ihminen niin vähän kun tonkaistaan alkaa paska haista. Turun tapauksen sankarikin valehteli silmät suut täyteen minkä kerkesi .
Siinä syy, ettei esim. Irak ota palautettavia vastaan, jos kerran on päässyt saastasta eroon.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M317034Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1093806Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v453763KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2501961Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e521852Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka331840Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn371353- 771253
Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj291191Tsekkoslovakialaiset Skoodat ei kelvanneet hesalaisille
Mutta jotain "polskifiiaatteja" Itä-Blokista kuitenkin hommaavat. No kommunistiakvaarioitahan nuo ovat muutenkin. https61166