Saako merkkiä pitää uimahousuissa jos esinahka on leikattu pois. Onko ympärileikkaus tarpeeksi iso leikkaus?
Merkki uikkariin
Hylopolo
7
163
Vastaukset
- Ilomansirules
Luulen että saa jos haluat että muut ei näe sitä.
- Hämmästynyt
Miksi ympärileikkaus pitäisi peittää muita? Täysin luonnollinen asia.
- Hylopolo
Onko ei kai nyt suomalaisilla kummiskaan ole
- miksihävetä
Leikattu on 16v. mielummin esittelen kuin peittelen ja kun tuota kokoakin on ihan riittävästi. Mukava uimahallissa kun äijät katselee ja joku jopa kehunutkin. Nyt 21v. sporttinen kundi - ja ylpeäkin.
- Tupessa
Satusetä liiottelee, tuppikulli😢
- Otsaan
Ei saa se pitää olla otassa tatuoituna ruppakulli🤪
- Lunssi
Lierikkokyrpä on tosimiehillä, jotka menee ja panee.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172263Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671519Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1061450Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61352Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681295Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001194Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell751175Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.361131Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311077En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521046