Kohta mun tieten on taas pakko

antaa periksi ja mennä katsomaan sun kuvia koska eihän tästä muuten tuu yhtikäs mittää ku ei vaa enää kestä ;))
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Rakastan sitä naista

Äänestä
  • Ketä naista ?

    Äänestä

MITÄ HITTOO SITTEN Y.P. :LLE JA SINÄ. TULIKO MIELEEN PISTÄÄ NETTIIN LISÄÄ DATAA? TAAS SAMAA PASKAA. HIENOO POTTI KASVAA.

Äänestä

Mistä katsot niitä kuvia? Naamakirjasta? 😏

Äänestä
  • Juu mee vaan kattoo.

    Äänestä

Sillä yhdellä ei ainakaan ole kuvia just juteltiin ihmisten instragrammeista kuinka typerää esitellä itseänsä. Huono itsetunto täytyy olla jos muuten ei kukaan huomaa. T. Tiina

Äänestä
  • Täysin samaa mieltä, kertoo paljon ihmisen persoonasta.:D

    Äänestä

Mä en ees yritä olla kattomatta sun kuvia :) Haluisin lähettää niihin kaikkiin vaan sydämia - sitä yritän hillitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenyrittänytolla kirjoitti:

antaa periksi ja mennä katsomaan sun kuvia koska eihän tästä muuten tuu yhtikäs mittää ku ei vaa enää kestä ;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu