Jos Antti mokaa viimemetreillä?

Mikään ei ole niin varmaa, kuin epävarma. Oletteko ajatelleet mitä hyvää siitä seuraa kun ja jos Antti taas hyytyy loppukirissä.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Löytyiskö poitiikkaan ihmisiä joilla ei olisi tuomioita ?

Äänestä

Mitenniin jos, milloin se on ollut mokaamatta.

Äänestä

Anttilla on vahva petosmiehen hisoria. Ei taida olla yhtään pitempää kautta ilman Rinteen röröstelyä.

Äänestä
  • Ainakin se tulee hyvin toimeen naisten kanssa. Kuluttanut pari jo lopuun ja nyt on kolmas menossa.

    Äänestä

Tuossa otsikossahan on kirjoitusvirhe. Jos... Eikö sen teistäkin pitäisi olla. Kun Antti taas kerran mokaa.

Äänestä

Miksi Antti mokaisi, ulosanniltaan paras puoluejohtaja

Äänestä
  • johan vitsin murjasit, varsinainen ulosanti ( ulosteanti )

    Äänestä

Nyt on Antilla meininki kuin ennen vanhaan tehtaalla. Pitämätöntä saikkua pukkaa pitkän loman päälle ja siinäkö se nyt sitte oli?

Äänestä

Antilla on vielä Kittilän jupakka puimatta, sanottu kaiken alulle panijaksi siellä.
Pääsisikö kuin koira veräjästä ? tuskin.

Kohtakon ivaa kuin Touko Aallolla. Antti vaati muita lopettamaan puoluejohtajia hallitusessa, nyt koittelee itseä se lopettaminen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rokno-osia kirjoitti:

Mikään ei ole niin varmaa, kuin epävarma. Oletteko ajatelleet mitä hyvää siitä seuraa kun ja jos Antti taas hyytyy loppukirissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu