Tekopillun nussiminen kikissä

Flesukka

Moi
Kiinnostaako ketään nussia tekopilluja kimpassa kikissä ? Laitetaan porno pyörimään ja kumpikin tahollaan panee tekopillua videopuhelun välityksellä.
Olisi mahtavaa nähdä kun kova kyrpä lypsää tekopillua ja kuulla kun hekuma lähestyy ja mällit lentää.
Itselläni fleshlight jota panisin ja kohtalaisen kookas kyrpä.

3

243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mikäkik

      Moi! Mikäs sun kik on :)

    • Muutama vuosi sitten hankin läpinäkyvän Fleshlight Icen... mahtava peli. Sen kanssa olen päässyt kahden ukm-kaverin kanssa muutaman kerran pelittään, yhtäaikaa vastakkaisista päistä flesua pannen, tatit toisiaan puolivälissä tökkien ja limittäin litistyen, lopultä yhteen mälliin keskelle laueten.
      Sen putsaaminen ja kuivattelu vaan aika homma, ja niin iso että säilytys omassa piilossa kotosalla hankalaa jos ei vaimolle haluu kertoa kaikista näistä harrastuksista.

      Viime syksynä lopults hankin kokeeksi vähän kätevämmän kokoisia: 15-senttinen keinovagina, puolen-vehkeen-pitunen kulliputki (oikeastaan terskaputkeksi kutsuisin) ja kolmanneksi vielä japanilainen Egg terskankäsittelymuna.

      Kaikki olen useaan kertaan koeajanut - mahtavia vehkeitä! Helppoja siivota. Helppoja pitää piilossa omien yksityisten kilkkeiden joukossa, arkista äijäsälää johon vaimolla ei muutenkaan mitään kiinnostusta.
      Näistä kahta molemmista päistä avointa (keinovagina ja lulliputki) on tullut kokeiltua myös yhteispanona parhaan kaverin kanssa saunotellessa - kiitettävä arvio molemmilta, pikkuveljet vahvistaa!

      Ukkomies Keski-Uusimaa

    • Kyllä tänään viimeksi laskin spermat tekopilluun! Anna osoite niin aletaan nussimaan.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      111
      4639
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      173
      4395
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      95
      1759
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1671
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1433
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1119
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      353
      1110
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      989
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      57
      974
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      948
    Aihe