S Immosen uusi värkki

pitää sisällään m. orgasmitakuun. Kukahan pääsee ensimmäisenä testaamaan...?

https://www.seiska.fi/Uutiset/Vaginassani-on-orgasmitakuu-Sofia-Immonen-kertoo-kaiken-sukupuolenkorjausleikkauksestaan
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Mies se on, vaikka luulee olevansa nainen. Me miehet emme koske tuollaiseen.

Äänestä

Se on nyt se muun sukupuolinen. Taisivat lekurit veistellä tattispalasta jonkinlaisen lirputtimen viiruun.

Luonnonvastainen hirvitys. Ei värähdä viisari nytkään

Äänestä

Uskon kyllä että halukkaita miehiä löytyy, jotka haluavat kokea hieman toisenlaista tussua. Mitään luantaista kosteuttahan tuossa ei varmasti ole, mutta onneksi löytyy liukkareita joka lähtöön.

Äänestä
  • Aivan varmasti löytyy. Tuolla Oulun suunnalla on tyyppi, joka on valmis tikkaan ketä hyvänsä. Tällä hetkellä se on hoidossa, mutta josko se joskus sieltä heitetään parantumattomana pihalle, niin heti varmaan kokeilee onneaan.

    1Äänestä

  • Oulun.Outo kirjoitti:

    Aivan varmasti löytyy. Tuolla Oulun suunnalla on tyyppi, joka on valmis tikkaan ketä hyvänsä. Tällä hetkellä se on hoidossa, mutta josko se joskus sieltä heitetään parantumattomana pihalle, niin heti varmaan kokeilee onneaan.

    Jos tarkoitat sitä Jassun kiusaajaa, eli Kososta, niin ei se Oulussa asu. Oli aikoinaan Seiskalehdessä usealla nimimerkillä ja silloinhan se kertoi asuvansa Hämeenlinnassa.

    Äänestä

  • salkkarisami kirjoitti:

    Jos tarkoitat sitä Jassun kiusaajaa, eli Kososta, niin ei se Oulussa asu. Oli aikoinaan Seiskalehdessä usealla nimimerkillä ja silloinhan se kertoi asuvansa Hämeenlinnassa.

    Facessa se vaihtoi asuinpaikakseen viimeksi Valkeakosken. Peltolan sairaala on kumminkin Oulussa, jossa se nykyään majailee.

    Äänestä

Voi hyvänen aika mihin ryllinkiin ihminen itsensä laittaa. Onko tämä sama Juha joka oli jossain tositvohjelmassa?

Äänestä

On,en vaan millään saa naista tästä.Liian yliampuvaa ja kasvoistaan on aika miehekäs.Ei voi peittää meikeillä yms.Miehestä tehty nainen.

Äänestä

Onhan sillä alkuperäinen anus.

Äänestä

Kuinka sillä on varaa tuollaiseen veivaamiseen, sehän tässä ihmetyttää, eikö tollanen ole hurjan kallistakin?

Äänestä

Kärppien liigajengi käy kuulemma ihaan hornyna tästä gimmasta!!

Äänestä

Lotikka voisi käydä painamassa. Tai Teuvo Hakkarainen :-D

Äänestä
  • Eikös Mäntiksen höntikkä muutenki pöki näitä Eskoja sun muita persuspyllistelijöitä?

    Äänestä

Mitä ihmeen sensuroitavaa on siinä kun sanon että Teuvo on hetero?

Äänestä

Kait se kirurgi kotimaa jotta voi takuuhuollon tehdä jos ei toimikaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


MiehenMieleen kirjoitti:

pitää sisällään m. orgasmitakuun. Kukahan pääsee ensimmäisenä testaamaan...?

https://www.seiska.fi/Uutiset/Vaginassani-on-orgasmitakuu-Sofia-Immonen-kertoo-kaiken-sukupuolenkorjausleikkauksestaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu