Ministeri Lindström ehdolle sekä EU- että eduskuntavaaleihin Vaalit

Ei helvetti ! Kuka haluaa tämän mielenterveys ongelmista kärsivän gubben jatkavan kansanedustajana?
382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos lindsröm valitaan niin silloin ymmärtää ettei suomen kansa tiedä mitä se tekee

Äänestä

Jos nyt totta puhutaan niin eiköhän sillä Lindströmillä ole vaan oma suu lähinnä koska tietää ettei ole tavallisille työmarkkinoille enää menoa eikä taida sitä lahjuspaikkaakaan hevin löytyä joten sitä kuusta kuuleminen jonka juurella asunto eli kokkareita ja kepua.

Äänestä

Onko täällä hölmölässä tiedetty muutenkaan mitään järkevää ihan sama kuka ääliö valitaan kaikki ne on samaa paskaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sairasgubbejarion kirjoitti:

Ei helvetti ! Kuka haluaa tämän mielenterveys ongelmista kärsivän gubben jatkavan kansanedustajana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu