kielletty rakkaus

Taaspilluavailla

Onko joku saanut pillua kyseisen sivuston kautta? Vai onko se vaan rahan vienti saitti?

1

87

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rahan vienti saitti.. Sama pohja kuin panokaverit .com ja samat henkilöt kummallakin saitilla. Robotti lähettelee joka päivä että joku olisi käynyt katsomassa sivustoasi mutta jos jokin näyttää hyvältä niin kukaan ei vastaa vaik yhteyttä otat.
      Ja jos hirmu tuuri käy että joku vastaa nin hänen tarkoituksensa toden näköisesti vain viedä krediitit jonnin joutavilla puhella.
      Ja vastapuoli antaa ymmärtää että ainoa paikka missä vain voi keskustella vaikka sähköpostiosoitetta pyytää, minkä nyt kuka vaini voi tehdä anonyymisti halutessaan ja jatkaa keskustelua siellä.
      Ainoa lohtu että joka päivä kun sivustolla käy niin saapi sen 10 krediittiä ilmaiseksi niin jossain vaiheessa voi yrittää jutella joidenkin kans jos vain vastaavat mut omaa rahaa ei kannata kyllä laittaa.
      En suosittele kenellekkään ellei halua rahoistaan eroon päästä.
      Itse en onneksi ole heidän lankaansa mennyt vaan kerännyt niitä ilmaisia krediittejä ja todennut sivuston olemassa olon tarkoituksen viedä vain miesten rahat , jotka siihen lankaan menee..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",
      Maailman menoa
      13
      5005
    2. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      143
      3655
    3. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      91
      2266
    4. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      135
      1927
    5. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      142
      1903
    6. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      41
      1818
    7. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      116
      1566
    8. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      138
      1435
    9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      55
      1226
    10. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      164
      1175
    Aihe