Onko joku saanut pillua kyseisen sivuston kautta? Vai onko se vaan rahan vienti saitti?
Vastaukset 1
Rahan vienti saitti.. Sama pohja kuin panokaverit .com ja samat henkilöt kummallakin saitilla. Robotti lähettelee joka päivä että joku olisi käynyt katsomassa sivustoasi mutta jos jokin näyttää hyvältä niin kukaan ei vastaa vaik yhteyttä otat.
Ja jos hirmu tuuri käy että joku vastaa nin hänen tarkoituksensa toden näköisesti vain viedä krediitit jonnin joutavilla puhella.
Ja vastapuoli antaa ymmärtää että ainoa paikka missä vain voi keskustella vaikka sähköpostiosoitetta pyytää, minkä nyt kuka vaini voi tehdä anonyymisti halutessaan ja jatkaa keskustelua siellä.
Ainoa lohtu että joka päivä kun sivustolla käy niin saapi sen 10 krediittiä ilmaiseksi niin jossain vaiheessa voi yrittää jutella joidenkin kans jos vain vastaavat mut omaa rahaa ei kannata kyllä laittaa.
En suosittele kenellekkään ellei halua rahoistaan eroon päästä.
Itse en onneksi ole heidän lankaansa mennyt vaan kerännyt niitä ilmaisia krediittejä ja todennut sivuston olemassa olon tarkoituksen viedä vain miesten rahat , jotka siihen lankaan menee..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851335
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä351041Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19855Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita153680Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13670- 46659
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13627Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja184616- 31542
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39528