Eroottinen fantasiakirjallisuus

Heissan. Osaako kukaan suositella hyvää fantasiakirjaa, jossa on paljon seksiä. En meinaa mitään fifty shades of grey -tyyppistä, vaan enemmän liittyen maailmaan, missä lohikäärmeet mekastavat ja naiset ovat kauniita, urheita ja tietävät mitä haluavat :) Ehdotuksi kiitos.
2488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Game of Thronesissa on lohikäärmeitä ja siinä naidaan koko ajan, ainakin kirjoihin perustuvassa tv-sarjassa.

Äänestä

Juu, toihan kuulostaa ihan A Song of Ice and Firen (=Game of Thrones) tiivistelmältä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Juupeli666 kirjoitti:

Heissan. Osaako kukaan suositella hyvää fantasiakirjaa, jossa on paljon seksiä. En meinaa mitään fifty shades of grey -tyyppistä, vaan enemmän liittyen maailmaan, missä lohikäärmeet mekastavat ja naiset ovat kauniita, urheita ja tietävät mitä haluavat :) Ehdotuksi kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu