IRAKILAISMATU TUOMITTIIN PÄÄNLEIKKAUSVIDEOSTA EHDOLLISEEN.
10.1.2019 13:52
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000005961078.html
"Miksi tuollaiset ulkomaalaiset ihmishirviöt saavat kulkea vapaana Suomessa, eikä karkoiteta pois?"
Suomessa myös murhaajat saavat liikkua vapaasti ja saavat nauttia ilmaisesta elannosta veronmaksajiemme piikkiin.
Olisiko nyt jo odotettavissa, että jokin poliitikkomme joutuisi näitten kaulankatkojien uhreiksi vai onko heillä jo niin paljon turvamiehiä ympärillään ettei sekään enää onnistu?
Luulisin näitten Isis-sotureitten ammattitaidon riittävän, kun ovat jo saaneet harjoitella kotimaassaanveitsen käyttöä.
Suomi on hyvä maa rikollisille ja murhaajille
5
2839
Vastaukset
- HölmölässäMeOllaan
Oulun lapsirauskaukset ovat varmaan näitten sotarikkolisten tekosia.
Mitä sanoo Sipilä jos hänen lapsensa joutuu raiskareitten käsiin ? On paljon mahdollista että tuo pelottaa myös Sipilää ja olisin hauska kysyä miten hän suojelee lapsiaan näiltä raiskaajilta?
Uskoisin ainakin jos ihmisellä on jonkinlainen tunnemaailma tallella niin hän paheksuisi ja tuomitsi jyrkästi näitten maahantulleitten rikokset. On aivan selvää että tuo raiskattu tyttö koki jo niin suurta häpeää tuosta että päätti nuoren elämänsä. Syylliset ovat murhaajia eikä heitä pidä päästää ilman elinkautisvankeutta jos täällä olisi jonkunlaine oikeuslaitos, mutta sitä ei ole valitettavasti. - pahamaamamut
Ruotsissa taisi mummot ja papat äänestää paikallista PS eli SD
ainakin ylen uutisissa katuhaastattelussa vanhukset sanoi että kaduilla ei uskalla liikkua
Ja nyt on raiskattu suomi - äänestäoikein
senioreita suomessa miljoonako?
nyt äänestämään joukolla - ohiiohei
somaliasta tulleet merirosvotkin viihtyvät suomessa.
- TyötäAmmattilaisille
Merirosvoille pitää järjestää ammattinsa vaativaa työtä ja näin sekin hyöty korjaantuu ja tulee uusia veronmaksajia. Meillä iso merialue jossa näille merirosvoille on paljon piilopaikkoja joten heti töihin nämä Somalit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1916722- 372434
- 1872139
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101433Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1201409- 731097
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241057Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,301035Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44961Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke13946