En saa täällä Vietnamissa nostettua rahaa minun norwegianin pankkikortilla.se onnistui kyllä esim cambodiassa.voiko se vaikuttaa asiaan ,että minulla ei ole toimivaa puhelinta.ilmoitin siitä koska lähettävät yleensä puhelimeen viestin tulevasta luottokorttimaksusta?
Vastaukset 3
- Tripadvisor
Tilanteesi on ymmärrettävä, Norjasta on niin pitkä matka Vietnamiin, että rahan lähettäminen paikalliseen pankkiautomaattiin kestää monta päivää.
- Hejanorge
No mutta näinhän se tietysti on.2 vuotta sitten kun olin Abhasiassa ,siellä ei toiminut op:n Visa.kun menin Venäjän puolelle niin johan alkoi toimia.
- OikeaJeesusko
Olen nostanut ko. kortilla käteistä Vietnamissa automaatista monesti viime viikkojen aikana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48940Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15818Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497769- 46707
- 42634
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586- 35583
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530- 44470