Valitettavasti jouduimme uhraamaan muutaman teinin vaalien takia. 2015 me persut aukaisimme rajat jotta saisimme Suomeen raiskaajia ulkomaalaisia nuoria miehiä tänne. Ensin tietenkin laadimme hallituksessa maahanmuutto lakia jonka runnoimme läpi eduskunnassa. Sitten vaan rajat auki ja tervetuloa 35000 läpsyttelijää. Odottelimme rauhassa sopan kiehumista ja nyt keitto on valmis. Raiskauksia tapahtuu ympäri Suomea. Nyt saamme kannatuksemme uuteen nousuun.
Vastaukset 7
- Vasuri.vihollinen
Li Anderson ei ole Latte-kuppinsa takaa pystynyt selittämään Suomen kansalle, miksi hän ja hänen joukkionsa edelleen tuottavat vain pelkkää tappiota ja Oulun tapahtumia Suomelle.
Vasurien pyhä mantrahan on, että kaikki muut ovat syyllisiä heidän itsensä aiheuttamiin ongelmiin.
Vasurihan ei ole työläinen eikä työssäkäyvä, miutta silti jaksaa märehtiä toisten asioita.
Sehän onnistuu Suomen erinomaisen sosiaaliturvan avulla, joka ruokkii vasurinkin.
Vasurihan ei myöskään edusta Suomalaisuutta, Suomen kansaa eikä Suomea.- persua.ei.voi.jalostaa
Tosiasiassa persukaan ei rodullisesti ole suomalainen.Tämän voi vahvistaa rotutohtorinne.
- eumärkkelinkätyrit
persua.ei.voi.jalostaa kirjoitti:
Tosiasiassa persukaan ei rodullisesti ole suomalainen.Tämän voi vahvistaa rotutohtorinne.
Suvakit vastuuseen hyysäämisistään, ovat osasyyllisiä ja rahanahneita kansan ryöstäjiä.
https://www.aljazeera.com/news/2015/09/finnish-pm-offers-home-asylum-seekers-150905110149687.html
Raiskaukset mahdollistaneet suvakkipolitiikot on vaihdettava vaaleissa.
Sipilä esimerkiksi heitti Halla-ahon ulos hallituksesta. Mikäli Halla-aho olisi ollut sisäministeri, niin näitä asioita olisi hoidettu jo 3 vuotta sitten.
Kokoomuksen suuri vastuu on siinä, että Stubbin hallitus neuvotteli EU:n ja Ruotsin läpi Suomeen. Stubb ja Haglund pitää kaivaa julkisuuteen selittämään asiaa.
SDP, Vihreät, vasemmistoliitto ja RKP ovat toimineet järjen vastaisesti ja estäneet palautukset. Kotoutus on Oulussa esimerkki totaalisesta katastrofista.
Äänestäjä nyt vastuu on sinun. Vaaleissa päätetään Suomen turvallisuudesta.- Konstaalelipersu
Ihmettelen, miten muka Oulun tapaukset tulivat nyt vasta julki. Tapahtuneet kesällä ja syksyllä. Olisiko vaalien läheisyys syy? Poliisissa on paljon persuja. Salattiinko juttu tarkoituksella ja julkaistiin vasta nyt? Persut häikäilemättömästi käyttävät tätä poliittisena aseena ajattelematta uhreja ollenkaan. Ei varmaan tunnu tytöistä kivalta. Toivottavasti poliisi ei tahallaan viivyttää poliittisin perustein jutun käsittelyä yli vaalien! Sitten vaalien jälkeen vapauttaa suurimman osan pidätetyidtä sanoen, että ei todisteita! Osa varmaan aiheettomasti pidätetty. Persupoliisit!
- suvakittuhoosuomen
Ihmettele tota myös, suvakit päätti tutkinnan ei kuulema terroriteko, miksikö, suvat päätti keskenään ei oikeaa tutkintaa.
https://yle.fi/uutiset/3-10541213
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
KP-Sesongilla ongelmia?
Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi241546Oot upea nainen, älä vähättele ittees
Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀681367- 961161
Jämsän Paras Ravintola
Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R731092Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku84779Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29738Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan
No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni48727Kiellettyjä ajatuksia
Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,43646- 63646
- 38629