Ruoveden raiskaus

onko-tietoa

Onko Ruoveden raiskaaja poistettu maasta vai onko muuttanut Ouluun?

5

1053

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ollaanystäviä

      Tärkeintä on nyt, että vihapuheelle saadaan nollatoleranssi.

      • menolippusudaniin

        Jämingin raiskaus oli poikkeustapaus kun uhrina oli mamulapsi ja heillähän kulttuuri kait vaatii tätä lasten pökkimistä. Pitäkööt vaan karvaset näppinsä erossa suomalaisista lapsista ! Eikä suomi varmaan tarvi näitä "rohkeita" lapsiinsekaantujia, oli sitten uhrina kuka tahansa.


      • matu-kusettaa-aina

        Jos "vihapuheet" ja realistiset asiat olisi otettu alunpitäen huomioon, ehkä tällaista raiskausaaltoa ei olisi edes tullut. Tarkoittaako nimim. Ollaanystäviä todellakin sitä mitä kirjoittaa ? Ollaan vaan ystäviä eikä puhuta pahaa edes maturaiskaajista.


      • oikeusvaltioko
        menolippusudaniin kirjoitti:

        Jämingin raiskaus oli poikkeustapaus kun uhrina oli mamulapsi ja heillähän kulttuuri kait vaatii tätä lasten pökkimistä. Pitäkööt vaan karvaset näppinsä erossa suomalaisista lapsista ! Eikä suomi varmaan tarvi näitä "rohkeita" lapsiinsekaantujia, oli sitten uhrina kuka tahansa.

        Ei ollut mamulapsi! Suomalainen 10 vuotias. Juusuf ei saanut tuomiota raiskauksesta vaan törkeästä lapsen hyväksikäytöstä. Tuomio 3 vuotta! Lapsi ei vastustellut aikuista miestä eikä ollut näyttöä avuttomuudesta tai pelkotilasta!!! Vapaana on


      • YökYökYrjöttää

        Vieläkö Ruoveden mammat haluavat hyysätä mamuja, kuten kutoa sukkia ja leipoa pullaa. Irvokkainta, että suvakki kirkkoherra piti rippikoulua näille muslimeille. Vaihdettiin uskontoa ja ryhdyttiin homoiksi ja vedottiin näiden muutosten johtavan lähtömaassa hengenvaaraan. Tämän vuoksi ei voitu palauttaa tulijoita takasin. Suvakkien sopasta maksetaan nyt kova hinta. Hyi helvetti, kuinka iljettävää.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jäätävä epävarmuus

      Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko
      Ikävä
      83
      1688
    2. Ainakin hän on elossa

      ehdin jo huolestua.
      Ikävä
      41
      1309
    3. En malta odottaa mies että tulet minuun

      Sykkivänä ja intohimon palossa ujutat hitaasti upean rakkauden miekkasi minuun, ja antaudutaan kiihkeään rakasteluun. Hu
      Ikävä
      89
      1031
    4. Siltojen varjoissa

      Siltojen varjoissa Yksinäinen susi kulkee, hiljaisuudessa sanoja punnitsee. Sydän auki, paljas liekki rinnassa, siltoja
      Ikävä
      202
      966
    5. Vanhemmalle naiselle

      Ihastuin sinuun kauan sitten. Luonteeseen, ulkonäköön ja iloisuuteen. Olen haaveillut sinusta sen jälkeen monet kerrat.
      Ikävä
      71
      948
    6. Mitä meille oikein

      Tapahtuu vai tapahtuuko mitään?
      Ikävä
      53
      892
    7. Mitä hellittelynimiä

      Sinulla on kaivatustasi?
      Ikävä
      61
      863
    8. Pitsaa selliiä

      Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon
      Kuhmo
      20
      860
    9. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      34
      814
    10. Olet vain kiltimpi

      Ja rauhallisempi ja rakastavampi. Se vetoaa
      Ikävä
      37
      789
    Aihe