Seuratkaapas ystävät:
Jos jokin argumentti alkaa palstalaisia hieroa niin paljon, että on parempi
lakaista koko otsikko pois näkyvistä, niin näin he myös tekevät.
Ai kuinka? Avaamalla n. 10 uutta tyhjänpäiväistä topikkia, samalla vanhemmat
siirtyvät pois silmistä sivulle 2.
Olenko väärässä jälleen?
NATO-kannattajien taktiikka palstalla
17
62
Vastaukset
Huomaatteko miten tämä menee, kuten sanoin :)
- lipiou
Kun ne on saatu pois näkyviltä, ne poistatetaan vähin äänin.
lipiou kirjoitti:
Kun ne on saatu pois näkyviltä, ne poistatetaan vähin äänin.
Kiitos siitä etukäteen, rakas ystävä!
Jotta emme olisi yhtä alhaisella taolla, kuin he, niin anna olla.
Heidän avauksensa kertovat omaa sanomaansa.
Paskatkos me siitä nakataan kun olemme loppupeleissä oikeassa.
- HihHihHihHiii
Se myös että avauksen tekijä voi vetää avauksensa pois saitilta. On yksi keiino. Vältää joutumasta naurunalaiseksi. HihHihHii.
- jt67ik
Tota naurujutun käyttämistä nolaamiseen - miten se toimii, kun jokainen kommentoija kommentoi aivan yksinään, eikä komentoijan nauru näy muille. Olet kirjoittanut "HihHihHihHiii", sekö on sitä naurua, jonka alaiseksi joudutaan.
Et sitten naura tälle kommentille. - HihHihHihHiii
jt67ik kirjoitti:
Tota naurujutun käyttämistä nolaamiseen - miten se toimii, kun jokainen kommentoija kommentoi aivan yksinään, eikä komentoijan nauru näy muille. Olet kirjoittanut "HihHihHihHiii", sekö on sitä naurua, jonka alaiseksi joudutaan.
Et sitten naura tälle kommentille.Totta: Mutta kun sen kirjoittaa postaukseen. Niin sen voi joku, jopa tulkita. Nauruksi.
HihHihHiii.
- TästäSyystä
Teoriasi on väärä, koska valtaosa avauksista on Tiltujen tekemiä!
Sopii itse laskea.- Wjiljam_Göyring
44.Div kirjoitti:
Täsmälleen noin ...
IMHO.Naiset ovat Naton Tiltuja.
- tekemällätehty
Ei tarvitse kuin yhden terävän mielipiteen johon ei Natottajalta käy vastaukseksi ilkkuminen ja nimittely niin olen käyttänyt tapahtumasta sanontaa , tiltu ampuu sarjaa.
1_3 min välein tulee toistakymmentä viestiä nostamalla vuodenkin vanhoja keskusteluja ylös.
Sitä ei ymmärrä mite se sieltä nousee kun siinä ei näy senpäiväistä vastausta.
Sellaiseen käyttäytymiseen ei ole Natovastustaja alentunut, kun asiassa pitäytyminen on riittänyt.- TiltunTavaramerkki
"Sellaiseen käyttäytymiseen ei ole Natovastustaja alentunut, kun asiassa pitäytyminen on riittänyt."
Kyllä vaan ja se asia kun on puuttunut kokonaan:-D "Ei tarvitse kuin yhden terävän mielipiteen ...".
Sama selkosuomeksi ... Ei tarvitse kuin yhden valheen kemlingrammarilta ... .
"Sellaiseen käyttäytymiseen ei ole Natovastustaja alentunut, kun asiassa pitäytyminen on riittäny"
Käytöstapoja teilla EI OLE!. Asiaa ei tule, ainoastaan mielikuvituksellisia p@skavalheita.
Asian on palstalla toteennäytetty, täysin aukoton FAK-TA!.
IMHO.,- HihHihHiii---
44.Div kirjoitti:
"Ei tarvitse kuin yhden terävän mielipiteen ...".
Sama selkosuomeksi ... Ei tarvitse kuin yhden valheen kemlingrammarilta ... .
"Sellaiseen käyttäytymiseen ei ole Natovastustaja alentunut, kun asiassa pitäytyminen on riittäny"
Käytöstapoja teilla EI OLE!. Asiaa ei tule, ainoastaan mielikuvituksellisia p@skavalheita.
Asian on palstalla toteennäytetty, täysin aukoton FAK-TA!.
IMHO.,(44. IMHO ) Tarkoitti varmaa että, hän panostaa laatuun.
Ja aina tulee todella laatukasta tekstiä.
Etenkin ne hienot lyhenteet. Antavat terävän ja laatukkaan takuun, postauksille. - VakkaKantensaValitsee
"Sellaiseen käyttäytymiseen ei ole Natovastustaja alentunut, kun asiassa pitäytyminen on riittänyt."
Tässä malliesimerkki Nato-vastustajan 'asialinjasta':
”Tottakai nämä hyökkäysliiton natokiimaiset pellet luulevat voivansa vaikuttaa meidän täysijärkisten natokiimattomien kantoihin!”
- tekemällätehty
Naureskelen kuinka sain vipestiini piilotettu teidän vastauksenne lähes sanasta sanaan.
Olette niin uskollisia tyylillenne että teitä on kovin helppo naruttaa.- näkemällänähty
Minua taas naurattaa kaikki luku ja-kirjoitustaidottomat ''vipestin piilottajat'' jotka mökeltävät noinkin sekavia.
- otanosan
''Seuratkaapas ystävät:
Lässyn lässyn...…..
Olenko väärässä jälleen?''
Ja jälleen olet väärässä ja pahan kerran, eikä sinulla ystäviä ole kuin siellä omassa mielikuvituksessasi.
Vai etkö oikein ymmärrä saamaasi palautetta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610