Raikausta, julkaissut etsityn kuvan.
Aamulehti ei jukaise kuvia raiskausten yteydessä
Olisi journalistisesti epäeettistä!
En tiedä mitä sanoa!
Poliisitutkii
3
107
Vastaukset
- oåjoåj
Aamulehti on ottanut linjan jossa ei julkaista kuvia raiskausten, kunniamurhien tai terrori-iskujen tekijöiden kiinni saamiseksi. Sen sijaan Aamulehti julkaisee jatkossakin kioskin ryöstäjien sekä järjestäytyneen rikollisuuden epäiltyjen kuvia.
Aamulehteähän selkeästi johdetään käsin Saudi-Arabiasta. Informatiivinen arvo pyörii lähellä nollaa. Sen sijaan aatteen jakajien keskuudessa varmasti suosittu. Vähän kuin uskonnolliset teokset, asiaan uskovat haluavat vahvistaa uskoaan lukemalla lisää samaa ahdasmielistä valetta.- saaamelaisetkinko
Tämän Aamulehti olisi voinut julkaista ,sopisi ainakin kuvanperusteella " raiskaa ne suomalaisetkin " kamppanjaan
- guru
pitääkö nyt pelätä kaikkia ei valkosia ihmisiä?
apua mua pelottaa aa qq qw w
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1432390
- 1751661
- 911556
- 681508
- 79904
- 68841
- 55786
- 58773
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6765Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152725