https://mvlehti.net/2019/01/15/kirjailija-anneli-merilainen-halusi-parantaa-suomalaisten-geeniperimaa-kehitysmaiden-muslimeilla/
Uskomatonta, miten kaksinaamaisia kansankusettajia nuo demarit ovat tässä haittamaahanmuuttoasiassakin?
JUTTA URPILAINEN (SD) LOBBASI MATUJA SUOMEEN JO VUONNA 2015.
12
<50
Vastaukset
- NyrkkirautaRepa
Jutta Urpilaisella oli tuolloin niin kova auttamisen halu päällä, että Kokkolassa jouduttiin kaivamaan kivet ja kolot josko olisi löytynyt joku paikka mihin olisi voitu perustaa vastaanottokeskus kaupunkiin.
En kuitenkaan muista.että hän olisi tarjoutunut tuolloin avaamaan kotinsa hädänalaisille. Voin toki muistaa väärinkin.
Kokkolalaisten onneksi Urpilaisen kova työ ei saanut palkintoa ja VOK jäi perustamatta tuolloin.
Urpilainen kuitenkin onnistui tuplaamaan pakolaisten määrän minkä kaupunki joutuu ottamaan vastaan ja asuttamaan.
Että tahtopoliitikkohan se Jutta.- TOSIASIA
Totta.
- Tri-Mengele
Verkkosukka-Juttis totesi Suomalaisen paskageenin todeksi ja haki adoptioskidin Etelä-Amerikasta.Suomessa ei ollut LAATUA tarjolla...
Antti Rinne ei voinut ajatella yhteistyötä Perussuomalaisten kanssa, koska vastustivat maahanmuuttoa. Antti Lindtman on nyt julkaissut 6 kohdan ohjelman maahanmuuton estämiseksi.
Antti Rinne on tosi heikoilla, kun palaa sairaslomaltaan. Tosin demarit saatta tehdä, kuten Vihreät
vaihtaa tuoreen veturin.- Trollien-Kuningas
Oliskos demareilla tarjolla " käsilaukku MIESTÄ " Antin tilalle...?
Trollien-Kuningas kirjoitti:
Oliskos demareilla tarjolla " käsilaukku MIESTÄ " Antin tilalle...?
Miten olisi homo Ilmari?
- kirjailijankiima
Vanha kiimainen kirjailija anneli haluaa Suomeen nuoria musulmaanimiehiä. Mutta jos tulossa olisi nuoria naisia Thaimaasta tai Ukrainasta se ei annelille sopisi millään :)
- kannattaa_katsoa
Tuohan on Jutalta oikein varsinainen vaalimainosvideo kevään 2019 eduskuntavaaleja silmällä pitäen. En tiennyt, että jollain naisella ääni voi nousta noinkin falsettiin.
- mieli.virkistyi
Ihan hyvä video. Hienoa nähdä, että ainakin Pohjanmaalla kansalaisilla on maalaisjärki tallella.
- HYVÄHYVÄ
Juuri näin.
- TOSIASIA
Totta.
- TOSIASIA
Demarit ovat kaksinaamaisia kansankusettajia tässäkin matujen lastenraiskausjutussa, kun demarit ovat itsekkin hyyssänneet ja puoltaneet aktiivisesti haittamaahanmuuttoa Suomeen, jonka mukana tämä erittäin iljettävä ulkomainen lastenraiskausilmiökin on Suomeen tullut.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.554712Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2433537Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2563240Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1113219Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie321865- 1011538
- 1661150
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA651026Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril122957Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."34821