ANAALIORGASMI OMATEKOISELLA DILDOLLA

AnaaliArttu

1) Omatekoinen dildo (20/8) – kyhmyinen, poikittaisjuovainen, loivan S–kirjaimen muotoinen, tyveä kohti paksuneva, tukevasta vaahtomuovista veistelty, Bad Dragonin Pretzal’ia mukaileva, talouskelmulla siloteltu, kondomeilla päällystetty tekokyrpä – kiinnitetty vankasti seinään 80 sentin korkeudelle.
2) Peräsuoli huuhdeltu.
3) Siitin sidottu reppujen takaa vanhalla solmiolla tiukkaan kuristukseen, vastaten penisrengasta.
4) Virtsaputkeen työnnetty (liukuvoiteen avulla) kiehuvassa vedessä steriloitu, itse tehty loivamutkainen silikonisondi (8/0,8).
5) Poppers, vaseliini ja pätkä vessapaperia ulottuvilla.
6) DVD–laitteessa anaalipornoa: isoaseiset miehet naivat nuoria naisia pyllyyn.

Siinä ovat ainekset anaaliorgasmiin. Väärinkäsitysten välttämiseksi kerron heti, etten ole sitä vielä ”puhtaana” saanut, molemmilla onnistuneilla kerroilla on täytynyt runkkaamalla avittaa. Aina ei nimittäin tule onanisoimallaan, kun on niin paksua tavaraa pepussa. Aito pyllyorgasmi on kuitenkin tavoitteeni, hohtava vuorenhuippu, jonka toivon jonain päivänä valloittavani.

Joka kerta, kun aktin jälkeen liu’utan haasteellisen, suurenmoista hyvää antaneen lohikäärmedildon ulos suolestani ja työnnän vessaperimytyn valuvaan rusinaani, ajattelen että seuraavalla kerralla saan orgasmin käsillä auttamatta. Joka kerta, kun vedän sondin virtsaputkestani ja päästän se taakse kertyneen siemenen valumaan lavuaariin, ajattelen että seuraavalla kerralla saan sen käsillä auttamatta. Joka kerta, kun istun pytylle pyyhkimään kovaa kyytiä saaneen, aran peräreikäni ja irrotan sen jälkeen vaahtomuovikullin seinästä ja pesen sen, ajattelen että seuraavalla kerralla saan sen käsillä auttamatta. Seuraavalla kerralla valloitan Mount Everestini. Sanotaan, että se, mitä ihminen ajattelee kaiken aikaa, toteutuu ennen pitkää. Tarvitaan vain viimeinen silaus, ehkä sopiva mielentila. Siinä on tavoitetta eläkepäivien ratoksi. Ainakin nyt on aikaa yrittää. Heti kun peräreikä toipuu runtelusta – alle viikossa – yritän taas.

1

295

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

        Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
        Maailman menoa
        89
        9299
      2. Ikuiset kaipaajat

        Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
        Ikävä
        164
        5829
      3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

        ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
        Maailman menoa
        147
        5172
      4. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

        "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
        Maailman menoa
        12
        5013
      5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

        Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
        Maailman menoa
        38
        4198
      6. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

        Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
        Maailman menoa
        86
        3509
      7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

        Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
        Maailman menoa
        58
        3444
      8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

        PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
        Maailman menoa
        110
        2831
      9. En tiedä ymmärrätkö

        Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
        Ikävä
        10
        2811
      10. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

        Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
        Yrittäjyys
        44
        2790
      Aihe