Paikka olisi avoinna tottelevaiselle moneyslavelle. Olen reilu 40:nen määrätietoinen ja hemmottelua rakastava nainen joka kaipaa hieman enemmän luksusta elämäänsä. Oletko kykenevä tyydyttämään tarpeeni?
Vastaukset 5
- Thanks4asking
En ole.
- Ainputteessa
Kyll panettais taas..miss päin olet
- moneymaster
...siis miksi ihmeessä antaisin rahaa jolleen epätoivoiselle yksinhuoltajalle? Mene töihin tienaamaan rahasi niin kuin me muutkin.
- hfrhfhtyututu13
Tee ny kuule muutama lotto rivi ettei täällä kerjätä,tie vaikka onnistaisi lotossa siis.Miehille oot liian vanha jo!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011613
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä391165Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23930Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita164771Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13740Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja200695- 46679
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13657Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39588- 33580