Kiitos Nurmes, kun tarpeeksi huutaa niin vastataan

Nuselaisten vuosia jatkunut huuto on kuultu. Kun on tarpeeksi hätä ja riittävän lujaa huutelee, niin tottahan se noteerataan. Iltalehti ja juutuubi tarjoilee avun.

https://www.iltalehti.fi/pinnalla/a/7d2a257f-7c87-4546-b210-9eb1d893c993
0<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Tarpeeseen kirjoitti:

Nuselaisten vuosia jatkunut huuto on kuultu. Kun on tarpeeksi hätä ja riittävän lujaa huutelee, niin tottahan se noteerataan. Iltalehti ja juutuubi tarjoilee avun.

https://www.iltalehti.fi/pinnalla/a/7d2a257f-7c87-4546-b210-9eb1d893c993

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu