Kumpi parempi s-posti vai puhelintulkinta?
Onko tulkinnat olleet paikkansa pitäviä?
Oletko ottanut tulkintaa Kristallikellolta?
3
96
Vastaukset
- Kaikkeasitä_
Otin joitakin vuosia sitten puhelintulkinnan kun kovasti kehuttiin. Minulle ei kyllä nähnyt yhtään mitään työhön, ihmissuhteisiin eikä erääseen kaveriin liittyvään täsmäkysymykseenkään. Muistelen, että puhelu oli jotenkin vaivaannuttava ja tuli tunne, ettei osannut viedä keskustelua luontevasti eteenpäin.
- enkelinsiivin
Soitin tuossa taas joku pari kuukautta sitten, sai kyllä ihmeellisen tarkkaan esille silloisen suhdekuvioni kaikkineen ja muutkin piti paikkansa, mitä siinä käytiin läpi (työkuviot yms) . En minä vaan saanut mitään vaivautuneisuuden tunnetta itselle, päinvastoin jäi positiivinen ja hyvin lämmin tunne tulkinnasta. Aito näkijä minusta.
- Kevätuusi
Kirjallisena olen ottanut. Tähän mennessä yksi asia osittain mennyt kuin tulkitsi. Mutta ehkä toi lohtua silloiseen elämän hetkeen vaikkei syksy tuonut asioita, joita tulkitsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 417014
- 323948
- 463367
- 402959
- 172736
- 372238
- 162196
- 412153
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons472107- 402068