IPU:lla kaikkien aikojen TILAISUUS!!

LIISA_hoitelee

Tarttukaa nyt ipulaiset tilaisuuteen joka seisoo kasvojennen edessä, nyt teillä on ohittamaton paikka värvätä yöanargonne ja uhkailijanne YÖN-LIISA ehdokkaaksi, täyttäkää vain lanketti pariin kertaan hänen puolestaan. Hän on valmis sekä maakuntavaaleihin, mutta sen lisäksi myös eduskuntavaaleihin, siis kaksi lankettia ja kaksi lupausta tuhota suomen ja maailman rasistit, senkin lupauksen Liisa varmasti pitää ja täyttää kunnialla.

Liisa on vuosia jopa vuosikymmeniä jatkuneen tänne kirjoittelunsa aikana saanut kaikki suuret massat vakuutettua ipumaisesta osaamisestaan niin paljastajana salaliitoille kuin tuntevansa kaikki nwo herratkin kuin aakkosetkin. Ette voi ohittaa tuota megastaraa joka jättää piskuiset seitsemän tähteä varjoonsa loisteellaan mennen ja tullen.

Hän vie IPU:n kansainväliseksi vaikuttajaksi ja YK:nkin johtajaksi sekä aapiskirjan sisällön uusiksi panijaksi, tähän kaikkeen on tilaisuus nyt tarjolla ja käsillä. Ei kun Liisa ehdolle ja kohta vietetään jo Vladimirin ja suuren ipuedustaja yönLiisan häitä ja Ipujen pyhin luola yhdistetään kuumalla linjalla suoraan moskovaan!

ÄLÄKÄÄ OHITTAKO TÄTÄ TILAISUUTTA TAI TEETTE IPUEXODUKSEN IHAN ITSE!

1

165

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vm1921ipueetu

      Onko ipun luolan suuaukko vielä entisellä paikallaan??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      708
      2045
    2. Mopomiitti!

      Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss
      Tuusula
      349
      1111
    3. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      69
      936
    4. Poliisi kiilasi mopoilijan

      Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö
      Kiuruvesi
      151
      855
    5. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      65
      626
    6. Onko täällä ketään

      Joka kaipaa M alkuista? Millä kirjaimella nimesi alkaa?
      Ikävä
      46
      614
    7. Vetovoima

      Onko välillänne suuri vetovoima ja miten se ilmenee? Onko siitä haittaa?
      Ikävä
      31
      609
    8. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      577
    9. Aina vaan mietin sua

      Miksen saa sinua mielestäni pois
      Ikävä
      32
      570
    10. Nainen. Onko meissä

      Sinusta jotain samaa? Näköä tai luonteenpiirteitä? Utelias
      Ikävä
      37
      530
    Aihe