Ahdistus ja seksi

Kysyjällevastaus

Erottiin tyttöystävän kanssa muutama vuosi sitten. Viimeisinä vuosina esim seksiä oli enää kovin harvoin, mun ei oikeastaan tehnyt ees mieli. Oon nyt ollut vähän aikaa uuden ehdokkaan kanssa mutta en mitenkään saa itseäni vauhtiin hänen kanssaan eikä me alun parin kerran jälkeen edes olla oltu silleen. Ollaan kyllä muuten hoideltu toisiamme mutta ei puhettakaan että voisin esim antaa hänelle suuseksiä (edelliselle annoin), hyvä että kädellä ilkeän koskea, hän on kuitenkin antanut mulle useasti. Muutaman välivuoden jälkeen koen asian nyt jopa yököttäväksi ja ällöksi puuhaksi enkä tule koskaan pystymään siihen! Hän haluaisi kovasti rakastella mutta en vaan pysty!

Hän ei ole mun mielestä erityisen viehättävä mutta hän iski mut vahvempana ja itsevarmana naisena mutta tullaan muuten hyvin toimeen. Erityisherkkänä ongelma on sekin että haistan seksuaaliset eritteet jopa pahanhajuisina limaällöinä ainakin tässä henkilössä. Mietin itsekin että lieneekö liittyy pitkäaikaiseen ahdistuneisuuteen ja masennukseen ja työuupumukseen (joita ei oo kuitenkaan tutkittu mutta on päivänselvästi). Kropassa on ollut kauan kaikenlaisia stressioireita ja joita on kyllä tutkittu mutta ei oo löytynyt elimellisiä vikoja. Mitään lääkkeitä en oo koskaan käyttänyt että siitä ei voi olla kyse.

48 v mies

0

128

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

        Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
        Suhteet
        35
        9814
      2. Ketä tietää

        Missä ammuttiin pyssyllä.
        Kotka
        41
        5354
      3. Ei tunnu, että välität yhtään

        Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
        Ikävä
        43
        4993
      4. Onko kenellekään muulle käynyt niin

        Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
        Ikävä
        203
        3841
      5. Näytitpä taas niin hyvältä!

        Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
        Tunteet
        13
        3373
      6. Onko kaipaamallasi

        Naisella silikonit 🤔
        Ikävä
        44
        3158
      7. Veikeä Satu

        Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
        Ikävä
        31
        2926
      8. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

        Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
        Vimpeli
        69
        2582
      9. Oletko nyt

        Onnellinen mies naisesi kanssa?
        Ikävä
        44
        2573
      10. Rakastatko?

        Ala kertomaan se ja heti
        Ikävä
        56
        2473
      Aihe