Miksi kaikki suomenkielisten avausten suomenkieliset kommentit poistetaan, mutta ruotsinkielisten avaustaen ruotsikieliset kommentit jäävät paikalleen?
En tiennytkään, että tämä on Språkpolitik-palsta eikä Kielipolitiikka-palsta!!??
Outo palsta?!
svekosensuuri
4
109
Vastaukset
- kommentit_poistettu
Hehheh! Koomista, kuinka svekosensuuri vahvistaa avauksen sanoman... ;-)
- besynnerligt
Peppu-Reino kirjoitti:
Det är säkert därför som min svenskspråkiga kommentar censurerades härifrån?
Från kedjan där det påstås att åldringar inte får vård,när vi svenskspråkiga ärså"dyra" censureras ingenting.
- Anonyymi
Koska teillä ei kuitenkaan ole mitään asiallista kerrottavaa
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124707Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1754438Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.961833- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331453Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671162Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61149- 611030
- 711022
- 92968