Hae ilmainen pikavippi, hah hah haa. 300e ja 14 pv mutta sitä ei sanota että 14pv. Innoissasi menet sivuille ja siellä tarjotaankin osamaksulla kuluja sisältävää 700 euron luottoa jossa kovat korot ja kulut mutta pitkä maksuaikaa, JEE ja se alkuperäinen 300e on jo jäänyt taustalle. Tuohon menee niin helposti halpaan jos oikeasti on rahapula. Selkeää harhauttamisen yritystä. Ne rikkaat, fiksut joilla menee helvetin hyvin voivat jättää kokonaan kommentoimatta tätä koska haluan vain varoittaa ihmisiä joilla on velkaongelmia. Suomilimiitti on ehkä yksi kaikkein pahimmista ryöstöfirmoista.
Bluefinance koettaa kusettaa
Törkeäähyväksikäyttöä
2
120
Vastaukset
- hoksaaja
Ilmainen ensilaina.
- Tökeröähyväksikäyttöä
Aloittaja on oikeassa. Eräs autoliikekin mainostaa: Osta edullinen Toyota Jaaris, hah hah haa. 12000 ja 3 v mutta sitä ei sanota että 3 v. Innoissasi menet kauppaan ja siellä tarjotaankin osamaksulla kuluja sisältävää Mercedes Benz Mäklaarenia jossa kovat korot ja kulut mutta pitkä maksuaikaa, JEE ja se alkuperäinen Toyota on jo jäänyt taustalle.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012140Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2971934Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041726Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321351
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii251092Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057