Sairasloma

Slacker, lintsari, vastuunpakoilija buuuuuu. Potkut heti!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Huomenta kaikille!
Kehtaa olla pois ,juuri tästä keskustelusta.
Ei ole kovin sairas ,kun 1-2 pv poissa olo
riittää.

Äänestä

Taas Lesta hakee säälipisteitä itselleen.

Äänestä

Juha Sipilä lääkärissä
Juha Sipilä meni kurkkukivun takia lääkäriin. Lääkäri tutki kurkun ja sanoi: Ei voi olla totta, Ei voi olla totta!

Juha hätääntyi ja parkaisi, mitä siellä on?
Lääkäri rykäisi ja katsoi Juhaa. Lopulta hän vastasi arasti:
- Tuota, joo, ööh, olette puhuneet niin paljon paskaa, että teillä on kurkussa peräpukamat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BozoTheClown kirjoitti:

Slacker, lintsari, vastuunpakoilija buuuuuu. Potkut heti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu